Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
1 / 8
OLXWłaściciel
Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Stargardzie na os. Zachód
2800 zł / mies.
Zachód Gumieńce
2pokoje
49,1 m²metraż
Parterpiętro
57 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2800 zł
Razem / miesiąc2800 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Częściowo
UmeblowaneKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPrysznicBlisko uczelni
Opis
Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na os. Zachód w Stargardzie, mieszkanie po remoncie, częściowo umeblowane. Powierzchnia mieszkania 49,10 m2, do mieszkania przynależy duża piwnica, przed budynkiem zamykane miejsce parkingowe. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2023 roku, wszystkie urządzenia tj, lodówka, kuchenka, prysznic nowe, meble w kuchni na wymiar, w przedpokoju duża szafa przesuwna. Kwota wynajmu wraz 2000,00 plus czynsz 800,00 kontakt: 66*******00
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie05 maj 2026, 16:18
Lokalizacja
Otwórz mapęZachód Gumieńce
Opłaty
~2800 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji