Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Mieszkanie na strzeżony osiedlu Jarzębinowym

3000 zł / mies.+ Czynsz adm. 380 zł

Dembowskiego

2pokoje
48,8 m²metraż
7. piętropiętro
62 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3000 zł
Czynsz administracyjny380 zł
Parking (opcjonalnie)+ 200 zł / mies.
Razem / miesiąc3380 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3380 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
4 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaPrysznicMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko uczelni

Opis

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na osiedlu Jarzębinowym przy ulicy Dembowskiego w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, w budynku z 2019 roku. Lokal został wykończony z wysokiej jakości materiałów, jest w pełni umeblowany oraz wyposażony – gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Powierzchnia: 48,77 m², w skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym (29,66 m²) sypialnia (11,90 m²) łazienka (4,11 m²) przedpokój (3,10 m²) balkon z drzwiami przesuwnymi Mieszkanie zostało starannie wykończone – podłoga wyciszona naturalnym korkiem i pokryta deską trójwarstwową. Na ścianach zastosowano kwarc oraz beton architektoniczny, co nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Łazienka wyposażona jest w prysznic z odpływem liniowym i deszczownicą, umywalkę nablatową na dębowym blacie, WC w zabudowie, duże lustro, szafkę oraz pralko-suszarkę. Sypialnia z wygodnym łóżkiem 160x200. Salon z aneksem kuchennym w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD w zabudowie: lodówko-zamrażarka, zmywarka, piekarnik z funkcją mikrofalówki, płyta indukcyjna oraz okap. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących komfort, nowoczesny styl oraz spokojną, bezpieczną okolicę. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Możliwość wynajęcia prywatnego miejsca postojowego na terenie osiedla w cenie 200 zł Koszty najmu: czynsz najmu: 3000 zł czynsz administracyjny: 380 zł dodatkowo płatne: prąd, woda oraz SEC (ogrzewanie) według zużycia Kaucja 5000 zł