Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Kawalerki
Wynajmę mieszkanie - 1/71 / 7
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Wynajmę mieszkanie

1700 zł / mies.+ Czynsz adm. 300 zł

Poziom

1pokój
19,4 m²metraż
Parterpiętro
88 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1700 zł
Czynsz administracyjny300 zł
Razem / miesiąc2000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1700 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.

Opis

Wynajmęumeblowanąkawalerkęprzy al, Jana Pawła II Pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. Koszty: najem 1700 zl, czynsz 300 zł, Wifi 100 zł, prąd + c.o średnia roczna 200 zł/mc. Kaucja 1700 zł

Bez pośredników, bez zwierząt, bez dzieci

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie09 maj 2026, 19:41

Lokalizacja

Otwórz mapę
Poziom