Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
1 / 8
2pokoje
32,3 m²metraż
3. piętropiętro
62 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2000 zł
Czynsz administracyjny300 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc2300 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 3500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking publicznyParking w cenieCicha okolica
Opis
Oferujęna wynajem mieszkanie o powierzchni 32,3 m, dwupokojowe z osobną, widnąkuchniąoraz balkonem. Mieszkanie zlokalizowane na Pomorzanach przy ulicy Włościańskiej w niskim bloku. 3 piętro, bez windy. Spokojna okolica, dobrze skomunikowana z resztą Szczecina. Mieszkanie ciepłe i jasne. Bezpłatny parking pod blokiem. Mieszkanie w pełni wyposażone, świeżo po remoncie, dokładnie jak na zdjęciach. W korytarzu zabudowa, w sypialni pojemna szafa.
Cena najmu 2000 zł, dodatkowo czynsz administracyjny (w zależności od ilości osób około 300-500 zł) oraz prąd wg zużycia.
Kaucja 3500 zł
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie01 maj 2026, 19:08
Lokalizacja
Otwórz mapęWłościańskiej
Opłaty
~2300 zł / mies.
CzynszAdministracyjny
Czynsz najmu2000 zł
Czynsz administracyjny300 zł
ParkingW cenie
Koszty wejścia
3500 zł
Kaucja3500 zł