Powrót do ofertSzczecin / Pokoje
1 / 3
19,6 m²metraż
3. piętropiętro
61 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1200 zł
Razem / miesiąc1200 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 2400 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
Opis
Do wynajęcia pokój o powierzchni 19,59 m2 w byłym Hotelu robotniczym w Płoni ( za sklepem Społem) Pokój jest po remoncie i znajduje się na III piętrze. Do wspólnego użytku kuchnie, łazienki z prysznicami, wc i pralnie. Pokój nie posiada mebli (oprócz tych na zdjęciach). W cenie czynszu ogrzewanie, prąd i woda. Obowiązuje kaucja zwrotna- dwukrotnośćczynszu.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Małą Spółdzielnią Mieszkaniową "Spółdzielca" pod numerami tel.:
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 20:40
Lokalizacja
Otwórz mapęPłonia-Śmierdnica-Jezierzyce
Opłaty
~1200 zł / mies.
Koszty wejścia
2400 zł
Kaucja (2x czynsz)2400 zł