Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Szczecinie-Niebuszewo 42m2 - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Szczecinie-Niebuszewo 42m2

2900 zł / mies.+ Czynsz adm. 350 zł

Edwarda Dembowskiego

2pokoje
42,7 m²metraż
Parterpiętro
68 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2900 zł
Czynsz administracyjny350 zł
Razem / miesiąc3250 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3250 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2900 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Wynajmęmieszkanie położone na strzeżonym osiedlu przy ulicy Edwarda Dembowskiego w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na najwyższym piętrze północno-wschodnia ekspozycja. Mieszkanie (42m2) składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie posiada balkon i przynależnąkomórkęlokatorską (niecałe 5m2). Jest w pełni umeblowane i wyposażone: lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna zmywarka, pralka telewizor widoczny na zdjęciach nie jest częściąoferty. Kuchnia w zabudowie na wymiar, 2 szafy na wymiar w sypialni i przedpokoju. W salonie kanapa z funkcjąspania, stółkrzesła. Łazienka w zabudowie z prysznicem.

W okolicy pętla autobusowa Dworzec Niebuszewo oraz Kołłątaja, szkoła, apteki, większe sklepy (Netto, Biedronka, Kaufland, Stokrotka). 10 minut spacerem do Fabryki Wody.