Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Kawalerki
Mieszkanie do wynajęcia - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Mieszkanie do wynajęcia

2000 zł / mies.

Tomaszowskiej

1pokój
36,5 m²metraż
5. piętropiętro
55 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2000 zł
Razem / miesiąc2000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
15 maja 2026
Mile widziani
UmeblowaneParking publicznyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaZmywarkaZwierzęta akceptowaneCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Komfortowa kawalerka 36,5 m² | duża kuchnia | szybki dojazd do centrum | spokojna okolica. Do wynajęcia komfortowa, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36,5 m², położona na 5. piętrze z windąw zadbanym budynku przy ul. Tomaszowskiej, w zielonej i spokojnej okolicy nad stawem Brodowskim. Mieszkanie jest jasne, dobrze rozplanowane i idealne dla osób pracujących, studentów lub pary. Układ mieszkania: przestronny pokój dzienny duża, oddzielna kuchnia (rzadko spotykana w kawalerkach) łazienka z WC funkcjonalny korytarz piwnica Lokalizacja i komunikacja: przystanek autobusowy – ok. 4 min pieszo linie: 58, 59, 63, 68, 69, 82, 101, 107, 522, 524 szybki dojazd do centrum (Plac Rodła) – ok. 8 minut w pobliżu tereny zielone i rekreacyjne Wyposażenie: płyta elektryczna pralka zmywarka Warunki najmu: wynajem: 2000 zł (plus czynsz) prąd płatny dodatkowo kaucja: 1 miesiąc Dostępność: od 15.05., w razie potrzeby od zaraz ; Kontakt: Cicha i bezpieczna okolica — idealna dla osób ceniących komfort oraz dobrąkomunikacjęz centrum.