Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
Nowe 2-pok | Balkon | 42m2 - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Nowe 2-pok | Balkon | 42m2

2590 zł / mies.+ Czynsz adm. 500 zł

Bronowickiej

2pokoje
42 m²metraż
3. piętropiętro
62 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2590 zł
Czynsz administracyjny500 zł
Razem / miesiąc3090 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3090 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Czy dostępna jest faktura?
Tak, ogłoszenie oznacza dostępność faktury.
Dostępna
UmeblowaneBalkonParking publicznyWindaZwierzęta akceptowaneBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², zlokalizowane na 3. piętrze w prestiżowym apartamentowcu z windąprzy ul. Bronowickiej ( REDA CITY )

Lokal posiada status użytkowy – wystawiamy fakturę VAT, co czyni ofertęidealnądla osób prowadzących działalnośćgospodarczą. Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym: Przestronny i jasny, z wyjściem na balkon. Sypialnia: Ustawna i przytulna. Łazienka: Wykończona w wysokim standardzie. Balkon: Idealny na porannąkawę.

Udogodnienia w budynku: Mieszkańcy mogąkorzystaćz bogatej infrastruktury obiektu. Na parterze znajdująsię: Basen oraz siłownia (wyłącznie do użytku mieszkańców). Sklep Żabka – komfortowe zakupy bez wychodzenia z budynku.