Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Atrakcyjne dwupokojowe Szczecin ul. Rynkowa

1990 zł / mies.+ Czynsz adm. 637 zł

Rynkowej 43

2pokoje
36,5 m²metraż
10. piętropiętro
54 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1990 zł
Czynsz administracyjny637 zł
Media~150 zł
Razem / miesiąc2777 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2777 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~150 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
14 marca 2026
BalkonWindaLodówkaPralkaZmywarkaPrysznic

Opis

Fiesta ZN oferuje do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rynkowej 43 (Niebuszewo) w sąsiedztwie Fabryki Wody. Doskonale skomunikowane z centrum (zaledwie 2 km od Galaxy), dzielnicami północnymi i prawobrzeżem. Mieszkanie w dobrym standardzie, ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej, niski czynsz administracyjny. Dwa osobne pokoje - salon z balkonem i pięknym widokiem oraz sypialnia z łóżkiem 160 cm. Kuchnia z oknem, dużą lodówkąi zmywarką. Łazienka z kabina prysznicowa i pralką. W korytarzu szafa. Koszt najmu: Czynsz najmu 1990 zł Czynsz administracyjny 637 zł Zaliczka na media 150 zł Kaucja zwrotna 3000 zł Prowizja biura Mieszkanie dostępne od zaraz. *Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.*