Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
Śliczna kawalerka balkon Zawadzkiego 2025r - 1/111 / 11
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna
OtodomOLXBiuro nieruchomości

Śliczna kawalerka balkon Zawadzkiego 2025r

2100 zł / mies.+ Czynsz adm. 580 zł

Zawa

1pokój
31,4 m²metraż
5. piętropiętro
67 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2100 zł
Czynsz administracyjny580 zł
Razem / miesiąc2680 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2680 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2100 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking publicznyWindaPralkaPrysznicBlisko uczelni

Opis

Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31,4 m2, zlokalizowane na piatym piętrze w apartamentowcu z windą w budynku z 2025 roku zaledwie 15 min od centrum Szczecina na os. Zawadzkiego. Nieruchomość jest świetnie skomunikowana, co sprawia, że jest to doskonała oferta dla osób ceniących wygodęi bliskość kluczowych punktów usługowych i handlowych oraz Uczelni Wyższych i Szpitala na Unii Lubelskiej. Charakterystyka mieszkania: Powierzchnia: 31, 4 m2. Mieszkanie w umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty AGD. Łazienka z kabiną prysznicową. Dodatkowe udogodnienia: Balkon z widokiem na oś.Zawadzkiego Lokalizacja: Uniwersytet znajduje się nieopodal szpitala na Unii Lubelskiej, co sprawia, że oferta jest atrakcyjna dla pracowników szpitala. Komunikacja publiczna jest łatwo dostępna - autobus, tramwaj. Opłaty: czynsz dla właściciela 2100 zł czynsz do zarządcy ok 580 zł w tym opłaty za ogrzewanie i wodę, Kaucja jednorazowa 2100 zł Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, która łączy w sobie komfort mieszkania, dogodną lokalizację oraz liczne udogodnienia.