Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomGratkaOtodomBiuro nieruchomości

BEZ PROWIZJI . Apartament typu studio z sypialnią, Wały Chrobrego

2300 zł / mies.+ Czynsz adm. 540 zł

ul. Szarotki

1pokój
38,9 m²metraż
5/5 piętropiętro
59 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2300 zł
Czynsz administracyjny540 zł
Razem / miesiąc2840 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2840 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 19 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
19 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorDomofonDrzwi antywłamaniowe

Opis

Szczecin, Centrum, komfortowy apartament typu studio z balkonem i wydzieloną sypialnią, najem. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami. BEZ PROWIZJI . CHCESZ WYNAJĄĆ / SPRZEDAĆ

Mieszkanie

LUB DOM / ZDZWOŃ / NAPISZ . Do wynajęcia, nowy, komfortowy apartament typu studio, z balkonem/logiąi wydzieloną sypialnią. Powierzchnia użytkowa apartamentu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 38,90 m2. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Winda osobowa. Świetna lokalizacja! Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wydania. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze apartamentowca z 2024 roku przy ul. Szarotki. W pobliżu restauracje, sklepy, Wały Chrobrego, Stocznia Szczecińska `Wulkan`, Tetr Polski . Opłata za najem 2300 zł. Wymagana kaucja 5000 zł. Do kosztów najmu dochodzą opłaty do zarządcy w formie zaliczek 540,89 zł miesięcznie (w tym min. zaliczki na zimną wodę, ciepłą wodę, ogrzewanie), energia elektryczna dodatkowo płatna. Apartament wyposażone w sieć TV kablowej i internetu - umowęo dostawę usług zawiera lokator. Umowa najmu na minimum 12 miesięcy . Najem okazjonalny . JEŻELI SZUKASZ ATRAKCYJNEGO, APARTAMENTU, TO TA OFERTA JEST DLA CIEBIE -