Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Kawalerki
OtodomOtodomBiuro nieruchomości

Lokal dwupoziomowy w nowoczesnym apartamentowcu| media w cenie!

2900 zł / mies.

Zachód

1pokój
32 m²metraż
4. piętropiętro
91 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2900 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc2900 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2900 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaMikrofalówkaPralkaTarasOgródMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweCicha okolicaBlisko parku

Opis

Oferujemy Państwu loka dwupoziomowy w nowoczesnym apartamentowcu Silver Forest w spokojnej i cichej okolicy. Nasze motto to "lokale w standardzie hotelowym". W ramach wynajmu nowoczesnego lokalu otrzymują Państwo w cenie komfort mieszkania i pełne wsparcie naszej obsługi dostępnej z poziomu recepcji. Co obejmuje oferta najmu? funkcjonalny lokal z aneksem kuchennym i łazienką, pełne wyposażenie lokalu, które pozwala zamieszkać "od razu" (czajnik, zastawa stołowa, kuchenka mikrofalowa, itp.), możliwość korzystania z niezbędnych AGD (np. żelazko), zapewniamy sprawnąi terminową pomoc w przypadku wystąpienia usterek w lokalu, darmowy i szybki internet, szereg dodatkowych usług takich jak całodobowa pralnia, parking, sprzątanie. Dodatkowe atuty: 2 balkony, ogólnodostępny taras na ostatnim piętrze budynku, ogólnodostępny ogródek. W najbliższym otoczeniu znajdują się między innymi: przystanki tramwajowe (tramwaj nr. 5,7) i autobusowe ( linie nr. 60, 74, 222, 227, 527), wydziały ZUT (informatyki, ekonomii), PUM, jednostka wojskowa, Arkonka i pozostałe tereny zielone (niecałe 3 km. od budynku), punkty usługowe i spożywcze, wybieg dla zwierząt. Kwota wynajmu: 2900 zł Cena zawiera wszystkie opłaty (prąd, woda, ogrzewanie miejskie, czynsz do zarządu, internet). Wymagana kaucja: 3500 zł Oferta bezpośrednio od właściciela. Brak prowizji dla Wynajmującego! *W ofercie posiadamy także inne kawalerki na wynajem, w razie pytań chętnie udzielimy informacji.