Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Kawalerka z balkonem nowym budownictwie

2200 zł / mies.+ Czynsz adm. 350 zł

ul. Potulicka

1pokój
30,1 m²metraż
4. piętropiętro
73 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2200 zł
Czynsz administracyjny350 zł
Razem / miesiąc2550 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2550 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięte

Opis

Dostępne mieszkanie od 1 Kwietnia 2026 roku Na wynajem kawalerka umeblowana, wyposażona w sprzęt AGD na Osiedlu Pionierów przy ulicy Potulickiej. Mieszkanie możesz kupić wraz z zachowaniem umowy najmu. Na metraż 30,2m² składają się pokój (15,25m²), półotwarta kuchnia (5,5m²), łazienka (3,8m²) przedpokój (4,25m²), garderoba (1,4m²) i balkon (2,8m² - ekspozycja wschód/południe). Wyposażenie: Kuchnia: meble w zabudowie pod wymiar, elektryczna płyta kuchenna, piekarnik, zmywarka, okap i chłodziarko-zamrażarka. Podłoga w terakocie. Fartuch z glazury pomiędzy blatem roboczym a szafkami wiszącymi. Łazienka: kabina prysznicowa, wisząca miska WC z systemem podtynkowym, umywalka i pralka. Ściany i podłogi - glazura i terakota. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Koszty zarządzania nieruchomością dla zarządcy nieruchomości - 180 złotych miesięcznie oraz Opłaty 2200 zł plus czynsz administracyjny w wysokości 350 zł dla właściciela i osobno prąd oraz SEC. Idealna lokalizacja w centrum miasta. Osiedle zamknięte, strzeżone, z ochroną. Biuro Nieruchomości pobiera wynagrodzenie