Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomMorizonWłaściciel

2-pok. przy Jasnych Błoniach, olimpijskim basenie, Urzędzie Miasta.

2400 zł / mies.+ Czynsz adm. 599 zł

ul. Wąska

2pokoje
46,3 m²metraż
2/3 piętropiętro
52 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2400 zł
Czynsz administracyjny599 zł
Razem / miesiąc2999 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2999 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonLodówkaPiekarnikPralkaTelewizorWannaCicha okolicaBlisko parku

Opis

Jasne Błonia ul. Wąska, ciepłe, doskonale położone mieszkanie 2 pokojowe. Cicha spokojna okolica. Niskie koszty utrzymania (miejskie ogrzewanie i ciepła woda). Budynek położony na uboczu ale w centrum miasta, sąsiaduje z Urzędem Miasta, Jasnymi Błoniami i Parkiem Kasprowicza. W pobliżu znajduje się basen olimpijski, Teatr Lalek Pleciuga. Mieszkanie posiada w pełni wyposażoną oddzielną, jasną kuchnią w której znajduje się lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik i stół. Łazienka z wanną wyposażona jest w pralkę. Duży słoneczny pokój posiada mały balkonik a sypialnia znajduje się od strony bardzo cichego podwórka. Opłaty: 2300 zł - czynsz dla Właściciela 598,39 zł - czynsz dla Zarządcy (w tym zaliczka na miejską ciepłą, zimną wodęi ogrzewanie). Dodatkowo płatny prąd i gaz (kuchenka gazowa). Najemcy mogą podpisać umowę na szybki Internet. 3000 zł - Kaucja zwrotna Wynajem na minimum rok z możliwością przedłużenia.