Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Pokoje
Pokój 1 osobowy Grunwald ul. Jugosłowiańska dla Pani - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Pokój 1 osobowy Grunwald ul. Jugosłowiańska dla Pani

550 zł / mies.+ Czynsz adm. 450 zł

Grunwald, Jugosłowiańska

3pokoje
63 m²metraż
9/11 piętropiętro
9 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu550 zł
Czynsz administracyjny450 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc1000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 27 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
27 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Do wynajcia czysty i odmalowany pokój jednoosobowy 11 m2 dla niepalącej Pani w bloku z nowąwindąna 9 piętrze (blok 11 pietrowy) Lokalizacja ul. Jugosłowiańska 54. W. mieszkaniu 63 m2 znajdująsię 3 pokoje [zamykane na klucz] i każdy wynajnomawy jest przez pracującąpanią. Razem tylko 3 osoby. Widok na panoramę Poznania. Cicha i spokojna okolica.
W mieszkaniu znajduje sięosobna wypozażona kuchnia , osobne wc i łazienka. Na wypozażeniu lodówka, piekarnik, mikrofalówka, odkurzacz, pralka, żelazko, deska do prasowania. Na korytarzu szafka na buty oraz duża szafa na wierzchniąodzieżi inne. W pobliżu tramwaj 1, 6, 13, 15 10-10 minut pieszo oraz bardzo blisko autobusy 145, 163, 164, 169, 179, 191, 193. Obok bloku Spar, Biedronka, Orlen, Aldi piekarnia, kościół, duży parking i inne. Czynsz 550 zł + ryczałt za wszystkie opłaty 450 zł { opłaty do spóldzielni, śmieci, ogrzewanie, wodęprąd i gaz}. Razem 1000 zł Kaucja zwrotna 1000 zł. Wolne od zaraz.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 maj 2026, 15:06

Lokalizacja

Otwórz mapę
Grunwald, Jugosłowiańska