Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Pokoje
Przytulny pokój z szybkim dojazdem do centrum! Piątkowo, UAM, Morasko - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Przytulny pokój z szybkim dojazdem do centrum! Piątkowo, UAM, Morasko

790 zł / mies.+ Czynsz adm. 590 zł

Piątkowo, Bolesława Chrobrego

1pokój
27 m²metraż
5. piętropiętro
29 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu790 zł
Czynsz administracyjny590 zł
Razem / miesiąc1380 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1380 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
20 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Studenci
Mile widziani
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaPrysznicOsiedle zamknięteRolety zewnętrzneBlisko sklepów

Opis

*Możliwośćpodpisania umowy zdalnie*

Wynajmępokój jednoosobowy na Piątkowie. Wolny od zaraz. :)

Dla studentów i młodych osób pracujących.

Gwarancja sprawdzonych, spokojnych współlokatorów. :)

Lokalizacja

Opłaty: 790 złwynajem + 330 złmedia (woda, ogrzewanie, prąd, śmieci, szybki Internet). Całośćopłat to 1120 zł.

Mieszkanie:

Pokój

Pokój i mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania, wyposażone w m.in.: pralkę, deskędo prasowania, żelazko, suszarkę; w kuchni: lodówka, piekarnik, mikrofalówka.

Umowa: podpisywana do 31.08 z możliwościąprzedłużenia lub wcześniejszego wypowiedzenia.

Kaucja zwrotna: miesięczny czynsz + opłaty.

Tel.: 72*****74

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 maj 2026, 15:08

Lokalizacja

Otwórz mapę
Piątkowo, Bolesława Chrobrego