Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
OtodomWłaściciel

3 oddzielne pokoje - Zapraszamy ze zwierzętami! Bezpośrednio

3800 zł / mies.+ Czynsz adm. 840 zł

Nowe Miasto, ul. Brneńska

3pokoje
55 m²metraż
4. piętropiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3800 zł
Czynsz administracyjny840 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc4640 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4640 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
15 maja 2026
Umeblowanie
Tak
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaInternet w cenieZwierzęta akceptowaneMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

| English below | DOSTĘPNE OD ZARAZ

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m² w budynku z 2024 roku na osiedlu Resi4Rent, ul. Brneńska 9. Świetna lokalizacja blisko AWF i Politechniki Poznańskiej. Zwierzęta mile widziane.

Lokal

Resifamily

Salon: rozkładana 2 osobowa sofa, szafka RTV, stolik kawowy, szafa. Sypialnia 1: łóżko 200x160 cm, szafa, szafka nocna. Sypialnia 2 : rozkładana 2 osobowa sofa, szafa, biurko. Kuchnia: płyta grzewcza, lodówko-zamrażarka okap, zmywarka i piekarnik; stół z 2 krzesłami. Łazienka: pralka, wanna, szafka podwieszana, szafka pod umywalką.

Opłaty

Opłata podstawowy: 3800 zł Opłata administracyjny: 840 zł RAZEM: 4640 zł + media (według zużycia: prąd, ogrzewanie, woda i wywóz śmieci). Podana cena dotyczy umowy na 12 miesięcy. Wymagany depozyt zabezpieczający.

Okolica

W pobliżu liczne sklepy: Żabka, Biedronka, Netto. 100 m do Centrum Handlowego Posnania. 2 km do Jeziora Maltańskiego. 5 minut pieszo do restauracji i kawiarni. Przystanek autobusowy – 2 minuty pieszo. Przystanek tramwajowy – 10 minut pieszo.

Dodatkowe

Atuty

Całodobowy monitoring. Obsługa administratora - pomoc w razie awarii i drobne naprawy. Biuro obsługi klienta na terenie osiedla otwarte w godzinach 9:00-17:00. Zwierzęta mile widziane. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na parkingu naziemnym lub podziemnym za dodatkową opłatą. WiFi w cenie! Resi4Rent – Firma/Właściciel - Mieszkania w Abonamencie

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie15 maj 2026, 19:43

Lokalizacja

Otwórz mapę
Nowe Miasto, ul. Brneńska