Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Kawalerki

Wynajmę Mieszkanie Poznań - 24,83 m²

2200 zł / mies.

Winogrady, Hawelańska

1pokój
25 m²metraż
Parter/8 piętropiętro
88 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2200 zł
Razem / miesiąc2200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2700 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
13 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
UmeblowaneLodówkaPiekarnikPralkaPrysznicOgródMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Hawelańskiej o powierzchni ok. 25 m2 szuka lokatorów!

: O apartamencie: Mieszkanie dla osób poszukujących stylowego wnętrza. Odświeżone. Pokój z aneksem kuchennym wyposażony w lodówkę, piekarnik, płytęelektryczną. W części wypoczynkowej kanapa, stolik kawowy, szafa w zabudowie. Z pokoju wyjście na duży ogród. Na wyposażeniu kosiarka i dwa rozkładane krzesła ogrodowe. Łazienka z prysznicem i pralką.

: Opłaty:

: Okolica:

: Komunikacja:

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 16:29

Lokalizacja

Otwórz mapę
Winogrady, Hawelańska