Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Pokoje
Jasny pokój, 500zł, 7m2, Sobieskiego 8, Piątkowo, darmowy Internet - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Jasny pokój, 500zł, 7m2, Sobieskiego 8, Piątkowo, darmowy Internet

500 zł / mies.

Piątkowo, Sobieskiego

5pokoje
7 m²metraż
5. piętropiętro
71 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu500 zł
Razem / miesiąc500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1100 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 września 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
1 września 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneLodówkaMikrofalówkaPralkaPrysznicInternet w cenieBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Jasny pokój w 5 pokojowym mieszkaniu zaprasza do zamieszkania!

! osobna łazienka i toaleta ! 5 piętro ! 150 m do przystanków autobusowych ! WOLNE OD 1 WRZEŚNIA

***

Pokój w pełni wyposażony:

Pokój zamykany na klucz. W mieszkaniu DARMOWY internet.

***

KUCHNIA wyposażona w płytęgrzewczą, mikrofalę, okap, lodówkę, akcesoria kuchenne.

ŁAZIENKA prysznic pralka

OSOBNA TOALETA OPŁATY: 550 zł czynsz najmu 200 zł media opłaty stałe (prąd, woda, gaz, ogrzewanie) + darmowy internet RAZEM = 700 zł Kaucja: 1100 zł

***

OKOLICA odległośćdo przystanku autobusowego: 200 m. w okolicy tereny zielone Biedronka 100 metrów Lidl 300 metrów Żabka 200 metrów.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie15 maj 2026, 02:11

Lokalizacja

Otwórz mapę
Piątkowo, Sobieskiego