Powrót do ofertPoznań / Pokoje
1 / 3
wynajmę pokój, 9m2, osiedle Lecha
1490 zł / mies.
Nowe Miasto, Lecha Dzień
3pokoje
9 m²metraż
3. piętropiętro
166 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1490 zł
Razem / miesiąc1490 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1490 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 1400 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 23 stycznia 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 23 stycznia 2026
- Umeblowanie
- W pełni
- Tryb najmu
- Pokój / współdzielenie
UmeblowaneLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznic
Opis
Dzień dobry, Oferuję na wynajem jasny, nieduży pokój w bloku, 9 m2, na osiedlu Lecha. Trzecie piętro bez windy. Mieszkanie po remoncie. Osiedle zielone. Mieszkanie jest 3 pokojowe, każdy pokój jednoosobowy. Najważniejsze cechy najemców (i wynajmującej!): spokój, życzliwość i dobra współpraca :) Kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę, piekarnik, zmywarkę, stolik z krzesłami. Łazienka: wc i prysznic. Komunikacja miejsca: tramwaje i autobusy (w odległości 5 min i 3 min) Pokój dostępny od maja. Cena: 1490 zł /mc (ze wszystkim), kaucja 1400 zł
Lokalizacja
Otwórz mapęNowe Miasto, Lecha Dzień
Opłaty
~1490 zł / mies.
Koszty wejścia
1400 zł
Kaucja (1x czynsz)1400 zł