Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Pokoje
OtodomOtodomWłaściciel

Pokój na wynajem w Lublinie - 12 m², blisko uczelni, umeblowany

700 zł / mies.+ Czynsz adm. 450 zł

ul. Młodej Polski

1pokój
11 m²metraż
Parterpiętro
64 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu700 zł
Czynsz administracyjny450 zł
Razem / miesiąc1150 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1150 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 700 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 7 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
centralne
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
7 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Oferuję ostatni pokój na wynajem o powierzchni 11 m² (zdjęcie z sufitem w kratę) dla studentki. Mieszkanie (całość 72m²) znajduje się w bloku i jest w pełni umeblowane. W wyposażeniu znajdziesz pralkę, zmywarkę, lodówkę, zaś w pokoju o powierzchni 25m² telewizor, wyjście na balkon oraz klimatyzację. Oddzielnie toaleta i łazienka. Czynsz wynosi 700 zł z kaucją równą czynszowi. Lokalizacja jest bardzo dogodna. W pobliżu znajdziesz: sklepy spożywcze i centra handlowe (np. , Biedronka, Żabka, Auchan, Olimp), przystanki komunikacji miejskiej, Młodej Polski 02, Skrzypcowa - świetnia komunikacja z miastem, szkoły i uczelnie wyższe (np. Uniwerystet Medyczny, KUL, UMCS, Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola), do ceny należy doliczyć czynsz do Spółdzielni w kwocie około 380 - 500 zł/mc w zależności od tego czy w mieszkaniu mieszka 3 czy 4 osoby. W czynszu jest wliczona woda, ogrzewanie, wywóz śmieci, gaz, sprzątanie klatki. Dodatkowo płatny jest jedynie prąd i ewentualnie Internet. Pokój jest bardzo ciepły - niemal przez całą zimę nie ma potrzeby odkręcania grzejników. Nie czekaj! Skontaktuj sięi umów się na oglądanie.