Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Łódź

1427 ofert Łódź — wszystkie oferty · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

1427

Średnia cena (filtr)

2131zł/mies.

Zakres cen

195 – 48 000

Średnia za m² (filtr)

53zł/m²

Średni metraż (filtr)

44 m²

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 39,89 m²
Nieruchomości-Online
2300 zł / mies.Łącznie ~2800 zł / mies.
Bez kaucji

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 39,89 m²

Widzew · Widzewska

39.892 pokoje1. piętro
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 42 m²
Nieruchomości-Online
2500 zł / mies.Łącznie ~3150 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 42 m²

Polesie · Kusocińskiego

422 pokoje1. piętro
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 76 m²
Nieruchomości-Online
2000 zł / mies.Łącznie ~3230 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 76 m²

Śródmieście · Narutowicza

762 pokoje1. piętro
Łódź Bałuty ul. Rojna 50 Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Adresowo
1470 zł / mies.Łącznie ~2720 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Koziny · Rojnej 50

372 pokojeParter
Łódź Polesie al. 1 Maja 49 Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Adresowo
2200 zł / mies.Łącznie ~2980 zł / mies.
Bez prowizji

Polesie · al. 1 Maja

47.52 pokojeParter
Dwupokojowe z balkonem w zielonej okolicy Port Łódź
OLX
2400 zł / mies.48 zł/m²

Dwupokojowe z balkonem w zielonej okolicy Port Łódź

Górna · Chocianowickiej 109A

502 pokojeParter
Mieszkanie 2 pokoje kuchnia garaz podziemny
OLX
2000 zł / mies.40 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie 2 pokoje kuchnia garaz podziemny

Śródmieście · Senatorska 50

502 pokojeParter
mieszkanie dwupokojowe 40 m2 ogródek miejsce parkingowe komórka internet w cenie/ Górna
OLX
2600 zł / mies.65 zł/m²
Bez kaucji