Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Łódź

122 ofert w Polesie · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

122

Średnia cena (filtr)

2131zł/mies.

Zakres cen

195 – 48 000

Średnia za m² (filtr)

53zł/m²

Średni metraż (filtr)

44 m²

Mieszkanie trzypokojowe blisko Piotrkowskiej
OLX
1500 zł / mies.25 zł/m²
Bez prowizjiNiska kaucja

Mieszkanie trzypokojowe blisko Piotrkowskiej

Polesie · Wróblewskiego

603 pokojeParter
Mieszkanie do wynajęcia, 54 m² Polesie, Janusza Kusocińskiego
Morizon
2000 zł / mies.38 zł/m²

Polesie

533 pokoje2. piętro
Nowoczesny 3-pokojowy apartament z garażem i balkonem: Łódź Polesie: Andrzeja Struga
Domiporta
4500 zł / mies.66 zł/m²
Bez prowizji

Polesie · Andrzeja STRUGA

683 pokoje3. piętro
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, pełne wyposażenie: Łódź: Przełajowa
Domiporta
2700 zł / mies.52 zł/m²

Polesie · Nowoczesne 3

523 pokoje4. piętro
Pokój ul. ŻELIGOWSKIEGO. Blisko UMED, plac Hallera. Standard mieszkania wysoki.
OLX
900 zł / mies.
Bez kaucji

Polesie · ŻELIGOWSKIEGO

3 pokojeParter
Mieszkanie na wynajem M4 / 56,57m2 / POLESIE / RETKINIA / RETKIŃSKA z balkonem / winda / po remoncie
OLX
2800 zł / mies.53 zł/m²

Polesie · Retkińskiej 114

52.973 pokoje2. piętro
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 69,40 m²
Nieruchomości-Online
2150 zł / mies.Łącznie ~3050 zł / mies.
Bez kaucji

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 69,40 m²

Polesie · Armii Krajowej

69.43 pokoje2. piętro
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 65,60 m²
Nieruchomości-Online
2500 zł / mies.Łącznie ~3400 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 65,60 m²

Polesie · Obywatelska

65.63 pokoje2. piętro
Wynajmę bezpośrednio pokój dla Studenta - Legionów 90
OLX
800 zł / mies.Łącznie ~1150 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Wynajmę bezpośrednio pokój dla Studenta - Legionów 90

Polesie · Hallera

3 pokojeParter
Apartament 3 pokojowy, balkon, klima, garaż, Polesie
OLX
3000 zł / mies.Łącznie ~4000 zł / mies.

Apartament 3 pokojowy, balkon, klima, garaż, Polesie

Polesie · Mickiewicza 4

703 pokojeParter
Jasne, 3-pok. mieszkanie po remoncie z balkonem - Łódź Retkinia
OLX
2100 zł / mies.Łącznie ~2751 zł / mies.
Bez prowizji

Polesie · Marusarzówny 5

533 pokoje4. piętro
Nowy 3pok. Apartament do Pierwszego Wprowadzenia
Otodom
2800 zł / mies.Łącznie ~3500 zł / mies.

Nowy 3pok. Apartament do Pierwszego Wprowadzenia

Polesie · Wołowej 2D

543 pokoje3. piętro
Mieszkanie na wynajem M3 retkinia z balkonem winda nowoczesne
OLX
2150 zł / mies.48 zł/m²
Bez kaucji

Polesie · Poziom

453 pokoje3. piętro
Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Łodzi [S.08]
Otodom
1326 zł / mies.19 zł/m²
Bez prowizjiBez kaucji

Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Łodzi [S.08]

Polesie · ul. Legionów 61

71.43 pokojeParter
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 53,52 m²
Nieruchomości-Online
2000 zł / mies.38 zł/m²

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 53,52 m²

Polesie · Kusocińskiego

533 pokoje2. piętro
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 70 m² | Łódź Retkinia – Karolew – Polesie | Balkon | Parking | Komórka lokatorska
OLX
2200 zł / mies.Łącznie ~3200 zł / mies.
Niska kaucja

Polesie

703 pokoje4. piętro
Apartament z ogrodem 77m2 w domu wolnostojącym w cichej okolicy na Złotnie
OLX
4300 zł / mies.56 zł/m²
Bez kaucji

Polesie

773 pokojeParter
Wynajmę mieszkanie – ul. Gdańska 141, Łódź (Polesie)
Otodom
3000 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę mieszkanie – ul. Gdańska 141, Łódź (Polesie)

Polesie · ul. Gdańska

603 pokoje5. piętro
Mieszkanie 3-pokojowe w Łodzi, blisko centrum- Legionow
Otodom
2800 zł / mies.Łącznie ~3850 zł / mies.
Niska kaucja

Mieszkanie 3-pokojowe w Łodzi, blisko centrum- Legionow

Polesie · ul. Legionów

52.613 pokoje1. piętro
Klimatyzowany apartament przy al. Mickiewicza
OLX
5000 zł / mies.Łącznie ~5300 zł / mies.
Bez prowizji

Klimatyzowany apartament przy al. Mickiewicza

Polesie · Mickiewicza Śródmieście

92.953 pokoje8. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 54 m² Polesie
Morizon
2700 zł / mies.Łącznie ~3460 zł / mies.

Mieszkanie do wynajęcia, 54 m² Polesie

Polesie · Traktorowej 18

53.983 pokoje2. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 48 m² Polesie, Krzemieniecka
Morizon
2500 zł / mies.52 zł/m²
Niska kaucja

Mieszkanie do wynajęcia, 48 m² Polesie, Krzemieniecka

Polesie · icy park

483 pokojeParter
Wynajmę pokój w M4 Retkinia lub całe mieszkanie
OLX
900 zł / mies.17 zł/m²
Niska kaucja

Wynajmę pokój w M4 Retkinia lub całe mieszkanie

Polesie

543 pokojeParter
Wynajmę M4 Retkinia-Południe 53m2 Armii Krajowej Odnowione
OLX
2300 zł / mies.43 zł/m²
Bez prowizji

Wynajmę M4 Retkinia-Południe 53m2 Armii Krajowej Odnowione

Polesie · Poziom

533 pokojeParter
3 Pokojowe mieszkanie OD ZARAZ! BEZ PROWIZJI!Na start Voucher 1000 PLN
Otodom
3000 zł / mies.Łącznie ~3300 zł / mies.
Bez prowizji

Polesie · Wróblewskiego 21

403 pokoje5. piętro
Mieszkanie na wynajem, 87 m² Złotno, Bohaterów Monte Cassino
Gratka
2600 zł / mies.Łącznie ~3350 zł / mies.
Bez prowizji

Polesie

873 pokoje1. piętro
3pokojowe 50m2 OD ZARAZ!!!
Otodom
3000 zł / mies.Łącznie ~3550 zł / mies.

3pokojowe 50m2 OD ZARAZ!!!

Polesie · Wróblewskiego

503 pokoje5. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 72 m² Lublinek-Pienista, Pienista
Morizon
2800 zł / mies.Łącznie ~4000 zł / mies.

Mieszkanie do wynajęcia, 72 m² Lublinek-Pienista, Pienista

Polesie · Pienistej

72.253 pokoje3. piętro
Przekazanie pokoju - Politechnika Łódzka, ul. Radwańska 51
Otodom
1010 zł / mies.112 zł/m²

Przekazanie pokoju - Politechnika Łódzka, ul. Radwańska 51

Polesie · Radwańska

93 pokojeParter
Wynajmę pokój Łódź Retkinia Wyszyńskiego Gillette
Otodom
800 zł / mies.89 zł/m²
Niska kaucja

Wynajmę pokój Łódź Retkinia Wyszyńskiego Gillette

Polesie · al. ks. kard

93 pokoje3. piętro
Duży pokój z balkonem w M4
OLX
1100 zł / mies.
Niska kaucja

Duży pokój z balkonem w M4

Polesie

3 pokojeParter
Stylowy, funckjonalny apartament - Pogonowskiego
Otodom
4500 zł / mies.Łącznie ~5300 zł / mies.

Stylowy, funckjonalny apartament - Pogonowskiego

Polesie · Pogonowskiego

80.543 pokoje3. piętro
Słoneczne przestronne 3pokojowe mieszkanie z 2 tarasami
OLX
3600 zł / mies.Łącznie ~3968 zł / mies.

Słoneczne przestronne 3pokojowe mieszkanie z 2 tarasami

Polesie · Świątecznej 11

713 pokojeParter
Komfortowe 3 pokoje z balkonem w bloku z 2003r ,ul. Zamenhofa
Otodom
2800 zł / mies.Łącznie ~3450 zł / mies.
Niska kaucja

Polesie · ul. Ludwika Zamenhofa

703 pokoje4. piętro
Luksusowy Apartament,Pierwszy Najem,Garaż,Dostępne
Otodom
3200 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.

Luksusowy Apartament,Pierwszy Najem,Garaż,Dostępne

Polesie · Wołowa 2D

513 pokoje5. piętro
3 pok. 50 m2, 3 piętro, Wróblewskiego 21
Otodom
3000 zł / mies.Łącznie ~3560 zł / mies.

3 pok. 50 m2, 3 piętro, Wróblewskiego 21

Polesie · Wróblewskiego

503 pokoje3. piętro
Pokój na wynajem w centrum Łodzi przy ul. Kopernika 25
Otodom
800 zł / mies.Łącznie ~1150 zł / mies.
Bez kaucji

Pokój na wynajem w centrum Łodzi przy ul. Kopernika 25

Polesie · Kopernika Mikołaja

73 pokojeParter
Ogromne mieszkanie z ogródkiem ul. Lipowa 21 | OD 4.05 POLESIE CENTRUM
Otodom
3130 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.
Niska kaucja

Polesie · Lipowa

833 pokoje1. piętro
Mieszkanie 3-pokojowe ul. Gdańska 141A / aleja A. Mickiewicza od 23.05
Otodom
3000 zł / mies.Łącznie ~3684 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Polesie · Gdańska

62.973 pokoje1. piętro
3 pok II Ogródek II Garaż II obok Manufaktura
Otodom
2950 zł / mies.Łącznie ~4450 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

3 pok II Ogródek II Garaż II obok Manufaktura

Polesie · Srebrzyńska

553 pokojeParter
Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem.
Otodom
3550 zł / mies.Łącznie ~4350 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem.

Polesie · Walerego Wróblewskiego

503 pokojeParter
Najem apartament z widokiem w centrum
Otodom
3400 zł / mies.Łącznie ~4170 zł / mies.
Niska kaucja

Najem apartament z widokiem w centrum

Polesie · Legionów 66

563 pokoje7. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 65 m² Polesie, Aleja Adama Mickiewicza
Morizon
3500 zł / mies.54 zł/m²

Polesie · Mickiewicza

653 pokoje2. piętro
Mieszkanie na wynajem, 160 m² Bałuty-Centrum, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich
Gratka
7500 zł / mies.Łącznie ~8700 zł / mies.
Niska kaucja

Polesie · Pułku Strzelców Kaniowskich

1603 pokoje3. piętro
Wynajmę mieszkanie M4 na Retkini w bardzo dobrej lokalizacji
OLX
2300 zł / mies.43 zł/m²
Bez kaucji

Polesie · Poziom

543 pokoje10. piętro
Łódź - Polesie | 60 m2 | 3 pokoje | Miejsce parkingowe | Balkon
OLX
2650 zł / mies.Łącznie ~3600 zł / mies.
Bez prowizji

Polesie · Kopernika 76

603 pokoje5. piętro
3 pokoje | 59 m² | 2 balkony | garaż | ul. Pienista | bezpośrednio od właściciela
OLX
2300 zł / mies.Łącznie ~3400 zł / mies.
Bez prowizji

Polesie · Pienista

593 pokoje1. piętro
3 pokojowe mieszkanie Retkinia
OLX
2200 zł / mies.Łącznie ~2900 zł / mies.
Niska kaucja

3 pokojowe mieszkanie Retkinia

Polesie · Olimpijskiej Mieszkanie

533 pokoje4. piętro
Mieszkania pracownicze Łódź - Retkinia.
OLX
700 zł / mies.11 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkania pracownicze Łódź - Retkinia.

Polesie · Wyszyńskiego

643 pokojeParter
Wynajem na Polesiu - 72m, 3 pokoje, klima, III piętro, winda, kominek
OLX
2500 zł / mies.35 zł/m²
Bez kaucji

Polesie · Poziom

723 pokoje3. piętro