Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Łódź

264 ofert w Polesie · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

264

Średnia cena (filtr)

2131zł/mies.

Zakres cen

195 – 48 000

Średnia za m² (filtr)

53zł/m²

Średni metraż (filtr)

44 m²

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 42 m²
Nieruchomości-Online
2500 zł / mies.Łącznie ~3150 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 42 m²

Polesie · Kusocińskiego

422 pokoje1. piętro
PL/ENG, Wróblewskiego 21, 10 minut do centrum i Politechniki (PŁ)
OLX
1100 zł / mies.Łącznie ~1350 zł / mies.

Polesie · Wróblewskiego 21

2 pokojeParter
Widok na miasto, pełna umeblowana 2-pokojowa łódź: Łódź Polesie: Olimpijska
Domiporta
2300 zł / mies.54 zł/m²
Bez kaucji

Polesie · Widok

42.232 pokoje9. piętro
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką: Łódź Polesie: Obywatelska
Domiporta
1990 zł / mies.Łącznie ~2710 zł / mies.
Niska kaucja

Polesie · Przytulne 2

52.292 pokoje2. piętro
Łódź Polesie al. 1 Maja 49 Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Adresowo
2200 zł / mies.Łącznie ~2980 zł / mies.
Bez prowizji

Polesie · al. 1 Maja

47.52 pokojeParter
Mieszkanie 100 m2 przy parku zdrowie
OLX
4600 zł / mies.46 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie 100 m2 przy parku zdrowie

Polesie · Poziom

1002 pokoje2. piętro
Ekskluzywny 2-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem: Łódź Polesie Stare Polesie: Żeligowskiego
Domiporta
2400 zł / mies.Łącznie ~3200 zł / mies.
Bez prowizji

Polesie · City Park

542 pokoje2. piętro
2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń: Łódź Polesie Koziny: KASPRZAKA
Domiporta
1500 zł / mies.Łącznie ~2290 zł / mies.

Koziny · Kasprzaka

45.182 pokoje2. piętro
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 45 m²
Nieruchomości-Online
2300 zł / mies.Łącznie ~3140 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 45 m²

Polesie · Gdańska

452 pokoje2. piętro
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem: Łódź Polesie: Marcina Kasprzaka
Domiporta
1700 zł / mies.Łącznie ~2173 zł / mies.

Polesie

33.462 pokojeParter
Nowoczesny 2-pokojowy apartament z garażem i komórką: Łódź Polesie: Gdańska
Domiporta
2400 zł / mies.Łącznie ~3294 zł / mies.
Niska kaucja

Polesie · Gdańskiej

422 pokojeParter
Mieszkanie w Łodzi, na Retkini, ul. Armii Krajowej
Otodom
2000 zł / mies.Łącznie ~2745 zł / mies.
Niska kaucja

Mieszkanie w Łodzi, na Retkini, ul. Armii Krajowej

Polesie · ul. Armii Krajowej

422 pokoje2. piętro
Mieszkanie 60m2 w Centrum Łodzi
Otodom
1900 zł / mies.Łącznie ~2492 zł / mies.

Mieszkanie 60m2 w Centrum Łodzi

Polesie · ul. Radwańska

602 pokoje1. piętro
2 pokoje, Gen. S. Maczka - nowe mieszkanie
Otodom
2000 zł / mies.Łącznie ~2850 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

2 pokoje, Gen. S. Maczka - nowe mieszkanie

Polesie · Generała Maczka

402 pokoje1. piętro
M3 na parterze w kamienicy- Centrum
Otodom
2000 zł / mies.Łącznie ~2400 zł / mies.

M3 na parterze w kamienicy- Centrum

Polesie · Piotrkowskiej

44.12 pokojeParter
Mieszkanie do wynajęcia
OLX
1700 zł / mies.37 zł/m²

Mieszkanie do wynajęcia

Polesie

46.52 pokojeParter
2 pokoje 38m Mieszkanie/Apartamentowiec, winda, nowe Srebrzyńska 12 Polesie, piętro 7 + garaż w hali, TV 55
OLX
2350 zł / mies.62 zł/m²
Bez prowizjiNiska kaucja

Polesie · Srebrzyńskiej 12

382 pokoje7. piętro
Centrum Łodzi , nowe z garazem , wynajem
Otodom
3300 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.

Centrum Łodzi , nowe z garazem , wynajem

Polesie · ul. Mikołaja Kopernika 76

422 pokoje4. piętro
Wynajem mieszkania Łódz ul.Narutowicza przy Teatrze Wielkim
OLX
1800 zł / mies.Łącznie ~2400 zł / mies.
Bez kaucji

Wynajem mieszkania Łódz ul.Narutowicza przy Teatrze Wielkim

Polesie · Narutowicza

322 pokojeParter
Mieszkanie na wynajem, Waryńskiego, dostępne od czerwca
OLX
2800 zł / mies.62 zł/m²
Niska kaucja

Mieszkanie na wynajem, Waryńskiego, dostępne od czerwca

Polesie

452 pokojeParter
2 pokojowe - Mieszkanie na Złotnie
Otodom
2500 zł / mies.Łącznie ~2870 zł / mies.
Bez prowizji

2 pokojowe - Mieszkanie na Złotnie

Polesie · ul. Spadochroniarzy

402 pokoje2. piętro
Duży pokój w 2-pokojowym mieszkaniu, Gdańska 61, BRAK PROWIZJI
OLX
620 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Polesie · Gdańskiej 61

2 pokojeParter
Świeżo wykończone studio z antresolą | bez prowizji
Otodom
1950 zł / mies.Łącznie ~2850 zł / mies.
Bez prowizji

Świeżo wykończone studio z antresolą | bez prowizji

Polesie · Pogonowskiego 37

232 pokojeParter
Łódź Retkinia | Batalionów Chłopskich | 2 pokoje | 49 m² | Najem okazjonalny
OLX
2000 zł / mies.Łącznie ~2810 zł / mies.
Niska kaucja

Polesie · Batalionów Chłopskich 10

49.192 pokoje2. piętro
Łódź KarolewBratysławska 6 Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Adresowo
2400 zł / mies.Łącznie ~4400 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Polesie · Bratysławska

482 pokoje1. piętro
Rozkładowe M3 na Retkini
Otodom
1700 zł / mies.Łącznie ~2330 zł / mies.
Niska kaucja

Rozkładowe M3 na Retkini

Polesie · ks. kard

42.422 pokoje5. piętro
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 42,42 m²
Nieruchomości-Online
1700 zł / mies.40 zł/m²
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 42,42 m²

Polesie · Wyszyńskiego

42.422 pokoje5. piętro
Mieszkanie z dużym tarasem, Gorna!
Otodom
2600 zł / mies.Łącznie ~3226 zł / mies.

Mieszkanie z dużym tarasem, Gorna!

Polesie · Pabianicka

532 pokoje1. piętro
Apartament 46m2- dwa pokoje z tarasem na ul. Kopernika na strzeżonym osiedlu Tobaco Park- bezpośrednio
OLX
2300 zł / mies.Łącznie ~2940 zł / mies.

Polesie · Kopernika

462 pokoje2. piętro
2 pokoje Kusocińskiego 115 Retkinia - w pełni wyposażone, prawie nowe
Otodom
2500 zł / mies.Łącznie ~3150 zł / mies.

Polesie · Retkinia

422 pokoje1. piętro
Retkinia | Przestronne Mieszkanie | Komórka
Otodom
1800 zł / mies.Łącznie ~2250 zł / mies.

Retkinia | Przestronne Mieszkanie | Komórka

Polesie · Retkińska

32.782 pokoje4. piętro
Nowoczesne z Niepowtarzalnym widokiem Retkinia!
Otodom
1990 zł / mies.Łącznie ~2640 zł / mies.
Bez prowizji

Nowoczesne z Niepowtarzalnym widokiem Retkinia!