Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Łódź

101 ofert w Górna · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

101

Średnia cena (filtr)

2131zł/mies.

Zakres cen

195 – 48 000

Średnia za m² (filtr)

53zł/m²

Średni metraż (filtr)

44 m²

Przestronny pokój z balkonem 1/3 al. Politechniki i al. Jana Pawła II
OLX
970 zł / mies.Łącznie ~1270 zł / mies.
Bez kaucji

Górna · Politechniki

3 pokojeParter
Mieszkanie dla firmy budowlanej
OLX
650 zł / mies.9 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie dla firmy budowlanej

Górna · Czahary

703 pokojeParter
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Łódź: Łódź: Jana Kilińskiego 121/123
Domiporta
300 zł / mies.6 zł/m²
Bez kaucji

Piaski · Wyszyńskiego

543 pokoje12. piętro
### pokój 1 osobowy Politechnika Górniak Rondo Lotników
OLX
450 zł / mies.

### pokój 1 osobowy Politechnika Górniak Rondo Lotników

Górna · Lotników Górna

3 pokoje3. piętro
Wynajmę pokój Łódź ul. GERSONA
OLX
750 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę pokój Łódź ul. GERSONA

Górna · GERSONA Górna

3 pokojeParter
‼️ Оренда БЕЗ БЕПОЗИТУ ‼️ Лодзь Górna Chojny ul. Socjalna 11 без кауції | Pokój dla pary Wynajem pokoju Łódź, Górna | Аренда комнаты сегодня
OLX
1650 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Górna · Socjalna 11

3 pokojeParter
3 pokojowe mieszkanie na wynajem Zarzew
OLX
2200 zł / mies.Łącznie ~3200 zł / mies.

3 pokojowe mieszkanie na wynajem Zarzew

Górna · Tatrzańskiej 74

543 pokoje3. piętro
в оренду Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe ul. Prądzyńskiego 36c
Otodom
2600 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.
Bez prowizji

Górna · ul. gen

723 pokoje1. piętro
wolny Pokój ul. Zapolskiej 55 w mieszkaniu 3 pokojowym
OLX
950 zł / mies.18 zł/m²
Bez prowizjiNiska kaucja

wolny Pokój ul. Zapolskiej 55 w mieszkaniu 3 pokojowym

Górna · Zapolskiej 55

543 pokojeParter
Tatrzańska 70/72, Dąbrowa, komfortowe 3 pokoje, BRAK PROWIZJI
OLX
1910 zł / mies.Łącznie ~2750 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Dąbrowa · Tatrzańskiej 70/72

523 pokoje4. piętro
pokój w przytulnym 3 pokojowym mieszkaniu przy Jana Pawła/Obywatelska
OLX
1050 zł / mies.
Niska kaucja

Górna · Obywatelskiej

3 pokojeParter
Wynajmę mieszkanie M4 z garażem
OLX
3000 zł / mies.40 zł/m²
Bez kaucji

Wynajmę mieszkanie M4 z garażem

Górna

753 pokoje1. piętro
Słoneczne 3 pokoje, pełny rozkład – Czerwony Rynek / Chojny
OLX
1900 zł / mies.Łącznie ~3195 zł / mies.
Bez prowizji

Słoneczne 3 pokoje, pełny rozkład – Czerwony Rynek / Chojny

Górna · Poziom

543 pokojeParter
Mieszkanie trzypokojowe z balkonem
Otodom
3250 zł / mies.81 zł/m²

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem

Górna · Walerego Wróblewskiego

403 pokoje2. piętro
Pokój na wynajem, 48 m² Piaski
Gratka
600 zł / mies.13 zł/m²
Niska kaucja

Pokój na wynajem, 48 m² Piaski

Piaski · Waszyngtona

483 pokoje5. piętro
mieszkanie do wynajęcia
OLX
3000 zł / mies.Łącznie ~3603 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

mieszkanie do wynajęcia

Górna · Chełmońskiego

583 pokoje2. piętro
Wynajmę M4 na Dąbrowie Tanio!
OLX
2900 zł / mies.53 zł/m²
Niska kaucja

Wynajmę M4 na Dąbrowie Tanio!

Górna · Zapolskiej

553 pokoje3. piętro
Pokój do wynajęcia - ulica Piękna GÓRNA
Otodom
800 zł / mies.Łącznie ~1200 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Pokój do wynajęcia - ulica Piękna GÓRNA

Górna · Piękna

123 pokojeParter
Trzypokojowe mieszkanie ul. Sąsiedzka, Chojny Park
OLX
3700 zł / mies.54 zł/m²
Bez kaucji

Trzypokojowe mieszkanie ul. Sąsiedzka, Chojny Park

Górna · Trzypokojowe

683 pokoje2. piętro
wynajem : konfortowe 3 pokoje, 2 piętro - Chojny
Otodom
1800 zł / mies.Łącznie ~2758 zł / mies.
Niska kaucja

wynajem : konfortowe 3 pokoje, 2 piętro - Chojny

Górna · Przedświt

623 pokoje2. piętro
Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem
Otodom
2400 zł / mies.Łącznie ~3300 zł / mies.

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Górna · ul. Marcina Kasprzaka

573 pokoje4. piętro
Łódź - Chojny | 65 m2 | 3 pokoje | Miejsce parkingowe | Balkon
OLX
2300 zł / mies.Łącznie ~3050 zł / mies.

Górna · Kurczaki 28

653 pokoje3. piętro
Nowe mieszkanie blisko centrum
OLX
700 zł / mies.13 zł/m²
Bez kaucji

Nowe mieszkanie blisko centrum

Górna · Poziom

543 pokoje1. piętro
Mieszkanie do wynajęcia 96 m
OLX
3000 zł / mies.31 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie do wynajęcia 96 m

Górna · Poziom

963 pokojeParter
Wynajmę pokój blisko PŁ
OLX
500 zł / mies.Łącznie ~900 zł / mies.

Wynajmę pokój blisko PŁ

Górna · Lotników Lwowskich

3 pokojeParter
Trzy pokojowe mieszkanie blisko Politechniki Łódziej
OLX
3000 zł / mies.52 zł/m²
Bez kaucji

Trzy pokojowe mieszkanie blisko Politechniki Łódziej

Górna

583 pokoje4. piętro
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 68 m²
Nieruchomości-Online
3700 zł / mies.Łącznie ~4650 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 68 m²

Górna · Sąsiedzka

683 pokoje2. piętro
Mieszkanie na wynajem - ul. Przybyszewskiego
OLX
2200 zł / mies.42 zł/m²
Bez prowizjiBez kaucji

Mieszkanie na wynajem - ul. Przybyszewskiego

Górna · Przybyszewskiego Górna

52.723 pokojeParter
Przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Grota Roweckiego
OLX
1950 zł / mies.41 zł/m²
Bez kaucji

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Grota Roweckiego

Górna · Grota Roweckiego Górna

483 pokoje4. piętro
Wynajem mieszkania
OLX
2600 zł / mies.Łącznie ~3700 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Wynajem mieszkania

Górna · Ciasna

523 pokoje1. piętro
Komfortowe M4 - 47 m2
OLX
2250 zł / mies.Łącznie ~3050 zł / mies.
Niska kaucja

Komfortowe M4 - 47 m2

Górna · Gojawiczyńskiej

473 pokojeParter
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 55,53 m²
Nieruchomości-Online
2400 zł / mies.Łącznie ~3480 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 55,53 m²

Górna · Kusocińskiego

55.533 pokoje1. piętro
1-osobowy pokój młodym pracującym, studentom
OLX
700 zł / mies.
Bez kaucji

1-osobowy pokój młodym pracującym, studentom

Górna · Politechniki

3 pokojeParter
Mieszkanie na wynajem Łódź Dąbrowa
OLX
2000 zł / mies.Łącznie ~3200 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Mieszkanie na wynajem Łódź Dąbrowa

Dąbrowa · Poziom

483 pokojeParter
Wynajmę przytulny pokój Z BALKONEM przy ul. Będzińskiej 2 | TYLKO 1000 zł CAŁOŚĆ!
OLX
1000 zł / mies.Łącznie ~1300 zł / mies.
Niska kaucja

Górna · Będzińskiej 2

3 pokoje3. piętro
Mieszkanie do wynajęcia 62 m
OLX
3200 zł / mies.52 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie do wynajęcia 62 m

Górna · Pabianicka

623 pokojeParter
Wynajmę apartament 65m2 z ogródkiem.
OLX
4000 zł / mies.62 zł/m²
Bez prowizjiBez kaucji

Wynajmę apartament 65m2 z ogródkiem.

Górna

653 pokojeParter
Pokój w 3 pokojowym mieszkanie. Wolne od zaraz , Górna
OLX
600 zł / mies.Łącznie ~1000 zł / mies.
Bez prowizji

Pokój w 3 pokojowym mieszkanie. Wolne od zaraz , Górna

Górna · Pokój

3 pokoje1. piętro
3 pokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie
OLX
2250 zł / mies.Łącznie ~2500 zł / mies.
Niska kaucja

3 pokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie

Górna · Brzozowskiego

493 pokoje1. piętro
Mieszkanie na wynajem, 50 m² Piastów-Kurak, Ciasna
Gratka
1800 zł / mies.Łącznie ~2750 zł / mies.
Niska kaucja

Mieszkanie na wynajem, 50 m² Piastów-Kurak, Ciasna

Górna · Ciasnej

503 pokoje2. piętro
pokój 16m2 Łódź centrum ul. Energetyków blisko PŁ
OLX
1100 zł / mies.Łącznie ~1500 zł / mies.
Niska kaucja

pokój 16m2 Łódź centrum ul. Energetyków blisko PŁ

Górna · Energetyków

163 pokojeParter
Wynajmę umeblowany pokój dla jednej osoby. Internet i media w cenie
OLX
1000 zł / mies.4 zł/m²
Bez prowizjiNiska kaucja

Górna

2703 pokojeParter
Przytulny pokój z balkonem dla studenta, stażysty, absolwenta - czeka!
OLX
500 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Górna

3 pokojeParter
3-pokojowe mieszkanie, 2 łazienki, 102 m², Grażyny 10, BRAK PROWIZJI
OLX
2200 zł / mies.Łącznie ~3690 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Górna · Grażyny

1023 pokoje3. piętro
Odyńca 65, Górna, 3 pokojowe mieszkanie, 60 m2, BRAK PROWIZJI
OLX
1900 zł / mies.Łącznie ~2840 zł / mies.
Bez prowizji

Górna · Odyńca

603 pokoje3. piętro
3 - pokojowe mieszkanie [49,33], znajdujące się w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 21
OLX
3000 zł / mies.Łącznie ~3560 zł / mies.
Niska kaucja

Górna · Wróblewskiego 21

503 pokoje4. piętro
Luksusowy Apartament,Pierwszy Najem,Garaż,Dostępne
OLX
3200 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.

Luksusowy Apartament,Pierwszy Najem,Garaż,Dostępne

Górna · Wołowa 2D

513 pokoje5. piętro
Wynajmę Mieszkanie Łódź - 78 m²
Nieruchomości-Online
2600 zł / mies.Łącznie ~3500 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 78 m²

Górna · Sczanieckiej

783 pokojeParter
pokój 16m2 Łódź centrum ul. Energetyków blisko PŁ
Otodom
700 zł / mies.Łącznie ~1100 zł / mies.
Niska kaucja

pokój 16m2 Łódź centrum ul. Energetyków blisko PŁ

Górna · Energetyków

163 pokojeParter
komfortowe M-4
Otodom
2700 zł / mies.Łącznie ~3600 zł / mies.
Niska kaucja

komfortowe M-4

Górna · Graniczna

803 pokoje2. piętro