Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
Wynajmę M2 Retkinia - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Wynajmę M2 Retkinia

1600 zł / mies.

Polesie, Poziom

2pokoje
30,1 m²metraż
11. piętropiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1600 zł
Razem / miesiąc1600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking publicznyWindaLodówkaPralkaTelewizorWannaPrysznicZwierzęta akceptowane

Opis

Wynajmęod zaraz mieszkanie 30.1 m2 na 11 piętrze (ostatnim) z pięknym widokiem na panoramę Łodzi.

Mieszkanie w pełni umeblowane. Kuchnia otwarta na salon: stółz dwoma krzesłami, lodówka, kuchenka gazowa, naczynia. Pokój: łózko, ława + pufa + dwie szafy + TV. Łazienka: wanna prysznic, umywalka z lustrem, szafki, toaleta + pralka. Spółdzielnia Retkinia Północ. Blok wyposażony w windę, Cena plus opłaty: czynsz i energia elektryczna. Mieszkanie wolne. Lokalizacja: ul. Kusocińskiego 84 Zapraszamy do wynajmu.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie18 maj 2026, 09:53

Lokalizacja

Otwórz mapę
Polesie, Poziom