Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Pokoje
OtodomWłaściciel

Pokój dla studenta blok Politechnika

970 zł / mies.

Górna, ul. Piękna

5pokoje
12 m²metraż
9. piętropiętro
81 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu970 zł
Razem / miesiąc970 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~970 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 17 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
17 maja 2026
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneLodówkaPralkaZmywarkaInternet w cenieBlisko komunikacjiBlisko uczelni

Opis

Pokój dla studenta lub młodej osoby pracującej. Wynajmę pokój w mieszkaniu pięciopokojowym przy ulicy Pięknej 31/33. Idealna lokalizacja dla studentów Politechniki Łódzkiej. Mieszkanie mieści się na 9-tym piętrze w nowoczesnym bloku stojącym przy Alei Politechniki obok przystanku tramwajowego i autobusowego oraz stacji rowerów miejskich. Czas dojazdu do uczelni 5 min. tramwajem lub 8 min. rowerem miejskim Linie tramwajowe: 8, 13, 15, 16Linie autobusowe: 50, 63, 69, 70, 71, 72, 75, N3, N4, N7 Mieszkanie jest cztery lata po generalnym remoncie, bardzo nowocześnie urządzone, wszystkie meble i sprzęty IKEA W pokoju znajduje się łóżko, biurko z lampkąi krzesłem, szafa na ubrania, dwie półki na książki. Drzwi do pokoju mają zamontowaną wkładkę na klucz yaloski gwarantujący prywatność. Pokój jest z widokiem na Al. Politechniki i cale miasto (9 piętro) Do dyspozycji najemców w mieszkaniu znajdują się: Koszty wynajmu pokoju: Pokój nr 1 - 970 zł (cena ze wszystkimi opłatami) Kaucja zwrotna: 1000 zł Rachunki wliczone w cenę, brak dodatkowych opłat. W cenie darmowy szybki Internet WiFi (100 MBs). Umowa na 12 m-cy (lub do 31 września)