Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Kraków

193 ofert w Krowodrza · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

193

Średnia cena (filtr)

2986zł/mies.

Zakres cen

281 – 38 000

Średnia za m² (filtr)

68zł/m²

Średni metraż (filtr)

47 m²

Ul. Wrocławska | Nowa 5 dzielnica | 3 pokoje | 49m2 |
OLX
3400 zł / mies.69 zł/m²
Niska kaucja

Ul. Wrocławska | Nowa 5 dzielnica | 3 pokoje | 49m2 |

Krowodrza · Wrocławskiej 53E

49.173 pokoje2. piętro
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem: Kraków Dąbie, Dąbie: Ofiar Dąbia
Domiporta
4000 zł / mies.Łącznie ~5000 zł / mies.

Krowodrza · Przestronne 3

633 pokojeParter
Pokój do wynajęcia – ul. Kijowska, Kraków
OLX
1700 zł / mies.Łącznie ~2050 zł / mies.

Pokój do wynajęcia – ul. Kijowska, Kraków

Krowodrza · Pokój

3 pokoje2. piętro
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, wysoki standard: Kraków Krowodrza: Zbożowa
Domiporta
4200 zł / mies.Łącznie ~5150 zł / mies.
Bez kaucji

Krowodrza · Zbożowej

493 pokoje3. piętro
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, kamienica: Kraków Krowodrza: Bronowicka
Domiporta
2900 zł / mies.Łącznie ~3500 zł / mies.
Niska kaucja

Krowodrza · Przestronne 3

733 pokojeParter
AKTUALNE Apartament 3-pok|Taras|Browar Kleparz|sala kinowa, siłownia
Otodom
4500 zł / mies.Łącznie ~5900 zł / mies.

Krowodrza · ul. Zbożowa

703 pokoje3. piętro
Wieliczka | Zbożowa | 3 pok | 55 m2 | Balkon | Garaż |Blisko KRK | Pet
Otodom
2700 zł / mies.Łącznie ~3450 zł / mies.

Krowodrza · ul. Zbożowa

553 pokoje1. piętro
Wynajmę pokój w Krakowie
OLX
1500 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Wynajmę pokój w Krakowie

Krowodrza · Głowackiego

3 pokojeParter
Pokój w mieszkaniu 3 osobowym Centrum Krowodrza Galla Królewska AGH UKEN UR UJ
OLX
890 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Krowodrza · Galla

3 pokojeParter
Jasne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 60 m² | okolice ul. Lea | parking
OLX
4690 zł / mies.Łącznie ~5690 zł / mies.
Bez kaucji

Krowodrza · Lea

603 pokojeParter
Pokój PREMIUM do wynajęcia | Centrum Krakowa | Po remoncie
OLX
1650 zł / mies.28 zł/m²
Niska kaucja

Pokój PREMIUM do wynajęcia | Centrum Krakowa | Po remoncie

Krowodrza · Chocimska

603 pokoje1. piętro
mieszkanie 45m na wynajem od końca maja/początku czerwca Krowodrza.
OLX
2500 zł / mies.56 zł/m²
Bez prowizjiNiska kaucja

Krowodrza · icę z widokiem na

453 pokojeParter
Pokoj do wynajęcia na Wrocławskiej Kraków
OLX
1200 zł / mies.Łącznie ~1500 zł / mies.
Niska kaucja

Pokoj do wynajęcia na Wrocławskiej Kraków

Krowodrza

3 pokojeParter
3 pokoje Pokój - Wrocławska 79 blisko AGH, UR, PK, UEK nowe mieszkanie
OLX
1500 zł / mies.150 zł/m²
Bez kaucji

Krowodrza · Wrocławskiej 79

103 pokoje7. piętro
Wynajmę pokój ul. Świętokrzyska Kraków! Świetna lokalizacja!
OLX
950 zł / mies.
Niska kaucja

Krowodrza · Świętokrzyska Kraków

3 pokojeParter
Kraków Krowodrza ul. Kazimierza Wielkiego 34 Mieszkanie do wynajęciaprzez agenta
Adresowo
4200 zł / mies.Łącznie ~5570 zł / mies.
Bez kaucji

Krowodrza · Kazimierza Wielkiego 34

803 pokoje3. piętro
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 44,39 m²
Nieruchomości-Online
2750 zł / mies.Łącznie ~3530 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 44,39 m²

Krowodrza · Bronowicka

44.393 pokoje1. piętro
Kraków Krowodrza ul. Bronowicka Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Adresowo
3000 zł / mies.Łącznie ~4000 zł / mies.
Niska kaucja

Krowodrza · Bronowicka Użytkowników

443 pokoje10. piętro
Apartament premium na Bronowicach - Przybyszewskiego, Armii Krajowej
Otodom
6300 zł / mies.Łącznie ~7650 zł / mies.

Krowodrza · Stanisława Przybyszewskiego

72.653 pokojeParter
Pokój 1 osobowy wolny od czerwca
OLX
1450 zł / mies.
Bez kaucji

Pokój 1 osobowy wolny od czerwca

Krowodrza · Kijowskiej

3 pokojeParter
Wynajmę pokój, stancję, mieszkanie, krowodrza
OLX
1250 zł / mies.
Bez kaucji

Wynajmę pokój, stancję, mieszkanie, krowodrza

Krowodrza · Antoniego Augustynka-Wichury

3 pokoje1. piętro
Pokój do wynajęcia w mieszkaniu 3 osobowym na okres (czerwiec/lipiec/sierpień)
OLX
1600 zł / mies.Łącznie ~2030 zł / mies.
Niska kaucja

Krowodrza · Ludwika Węgierskiego

3 pokojeParter
Ładne, przestronne mieszkanie-102 m-Salwator
OLX
5000 zł / mies.49 zł/m²
Bez kaucji

Ładne, przestronne mieszkanie-102 m-Salwator

Krowodrza · Stachowicza

1023 pokojeParter
Pokój do wynajęcia
OLX
1700 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Pokój do wynajęcia

Krowodrza · Skarbińskiego 10

3 pokojeParter
Właściciel Wynajmie mieszkanie 3 pokojowe 95 metrów
OLX
3800 zł / mies.40 zł/m²
Bez prowizjiNiska kaucja

Właściciel Wynajmie mieszkanie 3 pokojowe 95 metrów

Krowodrza · Stachiewicza

953 pokojeParter
Wynajmę mieszkanie 64m2/3 pokoje, Krowodrza Kraków
OLX
3800 zł / mies.59 zł/m²
Niska kaucja

Wynajmę mieszkanie 64m2/3 pokoje, Krowodrza Kraków

Krowodrza · Kronikarza Galla

643 pokoje2. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 60 m² Stare Miasto, Radziwiłłowska
Morizon
4500 zł / mies.Łącznie ~6700 zł / mies.
Bez kaucji

Mieszkanie do wynajęcia, 60 m² Stare Miasto, Radziwiłłowska

Krowodrza · Radziwiłłowskiej 33

603 pokoje24. piętro
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 90 m²
Nieruchomości-Online
6900 zł / mies.Łącznie ~7600 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 90 m²

Krowodrza · Juliusza Lea

903 pokoje3. piętro
102 m² w kamienicy na Wrocławskiej – 20 min od Rynku, bez prowizj
Otodom
4900 zł / mies.Łącznie ~5700 zł / mies.
Bez prowizji

Krowodrza · Wrocławska

1023 pokoje4. piętro
Mieszkanie 3 - pokoje ul. Eljasza Radzikowskiego
OLX
3500 zł / mies.Łącznie ~4050 zł / mies.

Mieszkanie 3 - pokoje ul. Eljasza Radzikowskiego

Krowodrza · Eljasza Radzikowskiego Krowodrza

76.413 pokoje2. piętro
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 64 m²
Nieruchomości-Online
3000 zł / mies.Łącznie ~4100 zł / mies.
Bez kaucji

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 64 m²

Krowodrza · Starego Dębu

643 pokoje1. piętro
Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym i opcją zamykanego garażu w Bronowicach (ul. Głowackiego), niskie opłaty eksploatacyjne
OLX
3250 zł / mies.Łącznie ~3855 zł / mies.
Niska kaucja

Krowodrza · Głowackiego

623 pokoje2. piętro
Bez prowizji | 3-pokojowe mieszkanie | Łobzów
Otodom
4930 zł / mies.Łącznie ~6500 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Bez prowizji | 3-pokojowe mieszkanie | Łobzów

Krowodrza · Czyżewskiego 5

64.183 pokoje5. piętro
Trzypokojowe mieszkanie|Świetna lokalizacja| Obok pętli Krowodrza Górka
OLX
2200 zł / mies.Łącznie ~3090 zł / mies.
Niska kaucja

Krowodrza · KLUCZBORSKA Na

45.13 pokojeParter
Mieszkanie trzypokojowe Kraków Krowodrza wynajmę
OLX
3000 zł / mies.Łącznie ~4000 zł / mies.
Niska kaucja

Mieszkanie trzypokojowe Kraków Krowodrza wynajmę

Krowodrza · Poziom

443 pokoje10. piętro
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 58,86 m²
Nieruchomości-Online
3950 zł / mies.67 zł/m²
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 58,86 m²

Krowodrza · Wrocławska

58.863 pokoje8. piętro
Mieszkanie od właściciela, 3 pokoje, 43mkw, Wrocławska
OLX
2800 zł / mies.Łącznie ~3540 zł / mies.
Bez prowizji

Mieszkanie od właściciela, 3 pokoje, 43mkw, Wrocławska

Krowodrza · Wójtowskiej

433 pokojeParter
Wynajmę duży, cichy pokój w centrum Krakowa – ul. Garncarska
OLX
1400 zł / mies.
Bez kaucji

Krowodrza · Łobzowska

3 pokojeParter
Wynajmę pokój jednoosobowy na ul. Mazowieckiej
Otodom
1200 zł / mies.Łącznie ~1500 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Wynajmę pokój jednoosobowy na ul. Mazowieckiej

Krowodrza · Mazowiecka

10.53 pokojeParter
Nowoczesne biuro z ogródkiem | 3gabinety Bronowice
Otodom
2800 zł / mies.Łącznie ~3451 zł / mies.
Niska kaucja

Nowoczesne biuro z ogródkiem | 3gabinety Bronowice

Krowodrza · Radzikowskiego

44.613 pokojeParter
** Okazja KRÓLEWSKA Pokój 18m2 CAŁOŚĆ 1300zł 3pokojowe dla Kobiety **
OLX
950 zł / mies.53 zł/m²
Bez prowizji

Krowodrza · KRÓLEWSKIEJ

183 pokojeParter
Słoneczny penthouse z 2 sypialniami w centrum!
Otodom
5500 zł / mies.Łącznie ~6800 zł / mies.

Słoneczny penthouse z 2 sypialniami w centrum!

Krowodrza · al. Kijowska

853 pokoje7. piętro
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 55 m²
Nieruchomości-Online
2500 zł / mies.Łącznie ~3600 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 55 m²

Krowodrza · Królewska

553 pokoje3. piętro
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 44 m²
Nieruchomości-Online
2500 zł / mies.Łącznie ~3300 zł / mies.
Bez kaucji

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 44 m²

Krowodrza · Gnieźnieńska

443 pokoje3. piętro
Mieszkanie 36 m Czarnowiejska, 2 pokoje, salon
OLX
3600 zł / mies.100 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie 36 m Czarnowiejska, 2 pokoje, salon

Krowodrza · Poziom

363 pokoje8. piętro
Kraków ul. Chopina_3 pokoje, od właściciela, koło AGH
OLX
3700 zł / mies.Łącznie ~5000 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Kraków ul. Chopina_3 pokoje, od właściciela, koło AGH

Krowodrza · Chopina_3

583 pokoje4. piętro
Pokój 15m2, 1500zl z opłatami ul. Świętokrzyska
OLX
1500 zł / mies.100 zł/m²

Pokój 15m2, 1500zl z opłatami ul. Świętokrzyska

Krowodrza · Świętokrzyska Krowodrza

153 pokojeParter
Mieszkanie do wynajęcia, 83 m² Krowodrza, Kujawska
Morizon
7000 zł / mies.84 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie do wynajęcia, 83 m² Krowodrza, Kujawska

Krowodrza · Kujawska 10

833 pokojeParter
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 86,40 m²
Nieruchomości-Online
5900 zł / mies.Łącznie ~7092 zł / mies.
Bez kaucji

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 86,40 m²

Krowodrza · Wrocławska

863 pokoje4. piętro
Wynajmę pokój Kraków Krowodrza Górka
OLX
1000 zł / mies.Łącznie ~1310 zł / mies.