Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Kraków

141 ofert w Dębniki · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

141

Średnia cena (filtr)

2986zł/mies.

Zakres cen

281 – 38 000

Średnia za m² (filtr)

68zł/m²

Średni metraż (filtr)

47 m²

Mieszkanie Kraków 65.00m2
KRN
2200 zł / mies.Łącznie ~3700 zł / mies.

Mieszkanie Kraków 65.00m2

Ruczaj · Piotrkowska

653 pokoje1. piętro
Mieszkanie Kraków 70.96m2
KRN
7000 zł / mies.Łącznie ~8662 zł / mies.

Mieszkanie Kraków 70.96m2

Dębniki · gen.

70.963 pokoje3. piętro
MIESZKANIE NA WYNAJEM na osiedlu Bunscha w Krakowie od właściciela z podziemnym miejscem parkingowym
OLX
4900 zł / mies.Łącznie ~5800 zł / mies.
Bez prowizji

Dębniki · Bunscha

623 pokoje4. piętro
Kraków Dębniki Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Adresowo
3200 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.

Kraków Dębniki Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników

Dębniki · Bałuckiego

433 pokojeParter
Mieszkanie ul. Rydlówka. Podgórze Mateczny. 3 pok. Właściciel. Od czerwca
OLX
3400 zł / mies.Łącznie ~4150 zł / mies.
Bez prowizji

Dębniki · Rydlówka

473 pokoje3. piętro
3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia – Dębniki, os. Zielona Polana
Otodom
2990 zł / mies.Łącznie ~4108 zł / mies.

Dębniki · ul. Karola Bunscha

573 pokoje1. piętro
Pokój do wynajęcia, Kraków, Kapelanka, Dębniki, 800 zł
OLX
800 zł / mies.
Niska kaucja

Pokój do wynajęcia, Kraków, Kapelanka, Dębniki, 800 zł

Dębniki · Kapelanka

3 pokoje1. piętro
Mieczykowa, Kliny Zacisze 3pok 69m2, taras, garaż
OLX
2800 zł / mies.Łącznie ~3850 zł / mies.
Niska kaucja

Mieczykowa, Kliny Zacisze 3pok 69m2, taras, garaż

Dębniki · Mieczykowej

693 pokojeParter
Słoneczne 3 pokoje | Balkon + Garaż | Ruczaj, Piltza | 64 m²
OLX
3200 zł / mies.Łącznie ~3980 zł / mies.
Niska kaucja

Ruczaj · Słoneczne 3

643 pokoje2. piętro
Pokój 12 mkw. | Od 1 czerwca | ul. Kobierzyńska
Otodom
1160 zł / mies.64 zł/m²
Niska kaucja

Pokój 12 mkw. | Od 1 czerwca | ul. Kobierzyńska

Dębniki · Kobierzyńskiej

183 pokoje3. piętro
Słoneczne, wygodne z balkonem Ruczaj
Otodom
3500 zł / mies.Łącznie ~4190 zł / mies.
Bez kaucji

Słoneczne, wygodne z balkonem Ruczaj

Ruczaj · Pastelowa

683 pokoje1. piętro
Do wynajęcia nowe 3 pok. mieszkanie Ruczaj, Hsbc
Otodom
3200 zł / mies.Łącznie ~3700 zł / mies.
Bez kaucji

Do wynajęcia nowe 3 pok. mieszkanie Ruczaj, Hsbc

Ruczaj

603 pokoje3. piętro
Słoneczny pokój w 2-osobowym mieszkaniu + duża przestrzeń wspólna | Czerwone Maki | Ruczaj | Dębniki | UJ
OLX
1300 zł / mies.Łącznie ~1915 zł / mies.

Ruczaj · ul. Czerwone Maki

643 pokojeParter
Wynajem Pokoju Kraków | Mitkowskiego 4 | koło Ronda Grunwaldzkiego
OLX
1600 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Dębniki · Grunwaldzkiego

3 pokoje1. piętro
Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Europejskie Kraków -Ruczaj
OLX
3600 zł / mies.Łącznie ~4350 zł / mies.
Bez kaucji

Ruczaj · Europejskie Kraków

653 pokoje4. piętro
3 POKOJE Z BALKONEM KRAKÓW PROWIZJA 0 ZŁ
Otodom
3200 zł / mies.Łącznie ~4260 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

3 POKOJE Z BALKONEM KRAKÓW PROWIZJA 0 ZŁ

Dębniki · ul. prof

693 pokoje4. piętro
Pokój 11m2 w mieszkaniu 3 pokojowym- RUCZAJ UJ
Otodom
1100 zł / mies.Łącznie ~1650 zł / mies.

Pokój 11m2 w mieszkaniu 3 pokojowym- RUCZAJ UJ

Ruczaj · Grota Roweckiego

113 pokoje1. piętro
Pokój 1 os. (13 m2) na ul. Grota-Roweckiego (Ruczaj) - wysoki standard
OLX
1100 zł / mies.15 zł/m²
Bez kaucji

Ruczaj · Grota

71.553 pokoje1. piętro
3 pokojowe mieszkanie na Ruczaju/72 m2
OLX
3800 zł / mies.Łącznie ~4900 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

3 pokojowe mieszkanie na Ruczaju/72 m2

Ruczaj · Poziom

723 pokoje3. piętro
Super lokalizacja przy ul. Lipińskiego
Otodom
3000 zł / mies.Łącznie ~3750 zł / mies.
Bez prowizji

Super lokalizacja przy ul. Lipińskiego

Dębniki · Lipińskiego

583 pokoje9. piętro
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 67 m²
Nieruchomości-Online
5000 zł / mies.Łącznie ~6350 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 67 m²

Dębniki · Madalińskiego

673 pokoje1. piętro
Wynajme mieszkanie 68m2 - ul. Piltza, Krakow
OLX
4550 zł / mies.66 zł/m²
Bez kaucji

Wynajme mieszkanie 68m2 - ul. Piltza, Krakow

Dębniki · Piltza

68.53 pokojeParter
3 pokoje bezpośrednio pierwszy najem Ruczaj. Voucher 1200 zł na start!
OLX
4100 zł / mies.Łącznie ~4750 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Ruczaj · 3 pokoje bezpośrednio

513 pokoje2. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 55 m² Podgórze, Marii Konopnickiej
Morizon
4000 zł / mies.Łącznie ~4850 zł / mies.
Bez kaucji

Mieszkanie do wynajęcia, 55 m² Podgórze, Marii Konopnickiej

Dębniki · Konopnickiej

553 pokoje3. piętro
3 - pokojowe - Ruczaj - KONSTELACJA
Otodom
3700 zł / mies.Łącznie ~4600 zł / mies.
Niska kaucja

3 - pokojowe - Ruczaj - KONSTELACJA

Ruczaj · Miłkowskiego

523 pokoje4. piętro
Trzy niezależne pokoje. Świetna opcja dla studentów i pracowników! ENG
Otodom
3000 zł / mies.Łącznie ~4250 zł / mies.
Niska kaucja

Dębniki · ul. Czerwone Maki

65.243 pokoje1. piętro
Komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami
Otodom
4000 zł / mies.Łącznie ~4920 zł / mies.

Komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami

Dębniki · Barska

463 pokoje4. piętro
100 m2 z Tarasem i Garażem - Raciborska
OLX
4100 zł / mies.Łącznie ~5100 zł / mies.
Bez kaucji

100 m2 z Tarasem i Garażem - Raciborska

Ruczaj · icy

1003 pokojeParter
Mieszkanie wysoki standard z ogrodem i parkingiem
Otodom
6000 zł / mies.Łącznie ~6800 zł / mies.
Niska kaucja

Mieszkanie wysoki standard z ogrodem i parkingiem

Dębniki · Jerzego Fedkowicza

883 pokojeParter
Pokój do wynajęcia Osiedle Podwawelskie
OLX
1400 zł / mies.
Bez kaucji

Pokój do wynajęcia Osiedle Podwawelskie

Dębniki · Podwawelskie Dębniki

3 pokojeParter
Ruczaj,3 pokojowe mieszkanie, zielone, spokojne osidele, miejsce postojowe, oddzielna kuchnia
OLX
2900 zł / mies.Łącznie ~3760 zł / mies.
Niska kaucja

Ruczaj · Obozowej

593 pokojeParter
1-osobowy pokój w mieszkaniu 3-pokojowym – Zakrzówek Kraków
Otodom
1500 zł / mies.115 zł/m²
Niska kaucja

1-osobowy pokój w mieszkaniu 3-pokojowym – Zakrzówek Kraków

Dębniki · ul. św

133 pokoje1. piętro
Przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na wynajem
Otodom
3500 zł / mies.Łącznie ~5700 zł / mies.
Bez kaucji

Przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na wynajem

Ruczaj · Kobierzyńska

903 pokoje2. piętro
Ekskluzywne trzypokojowe mieszkanie przy Wiśle
Otodom
1350 zł / mies.20 zł/m²
Bez kaucji

Ekskluzywne trzypokojowe mieszkanie przy Wiśle

Dębniki · Antoniego Józefa Madalińskiego

673 pokoje9. piętro
Pokój na wynajem
OLX
950 zł / mies.

Pokój na wynajem

Dębniki · Jahody 6

3 pokoje2. piętro
Nowe, umeblowane, od właściciela, pet friendly
Otodom
3100 zł / mies.Łącznie ~3800 zł / mies.
Bez prowizji

Nowe, umeblowane, od właściciela, pet friendly

Dębniki · Podole

513 pokoje5. piętro
Pokój 1-2 osobowy Ruczaj, Czerwone Maki,
Otodom
1400 zł / mies.Łącznie ~1750 zł / mies.
Niska kaucja

Pokój 1-2 osobowy Ruczaj, Czerwone Maki,

Ruczaj · Chmieleniec 29

553 pokojeParter
Przestronny pokój na Czerwonych Makach, Obok pętli tramwajowej! [ENG]
Otodom
1100 zł / mies.Łącznie ~1516 zł / mies.

Ruczaj · Czerwone Maki

153 pokoje1. piętro
Mieszkanie do wynajęcia - Drukarska 7 – Dębniki – 47,75 m²
Otodom
2600 zł / mies.Łącznie ~4500 zł / mies.
Niska kaucja

Mieszkanie do wynajęcia - Drukarska 7 – Dębniki – 47,75 m²

Ruczaj · ul. Drukarska

47.753 pokoje4. piętro
3 pokojowe mieszkanie | ul.Pitza | parking
Otodom
3600 zł / mies.Łącznie ~4300 zł / mies.
Niska kaucja

3 pokojowe mieszkanie | ul.Pitza | parking

Dębniki · Jana Piltza 42

51.43 pokoje1. piętro
Widok na panoramę miasta - 3 pokoje + kuchnia - RUCZAJ
Otodom
3200 zł / mies.Łącznie ~3950 zł / mies.
Niska kaucja

Widok na panoramę miasta - 3 pokoje + kuchnia - RUCZAJ

Ruczaj · ul. gen

603 pokoje7. piętro
Pokój do wynajęcia Kraków, Ruczaj
OLX
950 zł / mies.Łącznie ~1200 zł / mies.
Bez kaucji

Pokój do wynajęcia Kraków, Ruczaj

Ruczaj · Chmieleniec

3 pokojeParter
Nowoczesne mieszkanie 59 m² z ogródkiem i miejscem postojowym – Kliny/Ruczaj, ul. Drozdowskich [ENG version below]
OLX
3100 zł / mies.Łącznie ~3470 zł / mies.

Ruczaj · Drozdowskich

593 pokoje1. piętro
Mieszkanie 3 pokoje | 2 balkony | 55m | Pychowicka
Otodom
2900 zł / mies.Łącznie ~3504 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Mieszkanie 3 pokoje | 2 balkony | 55m | Pychowicka

Dębniki · ul. Pychowicka

553 pokoje2. piętro
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 86 m²