Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Przestronne 78 m² z balkonem, kamienica z windą, Stare Miasto: Kraków Stare Miasto Stare Miasto: Karmelicka

4000 zł / mies.+ Czynsz adm. 669 zł

Stare Miasto, Zyblikiewicza 5

2pokoje
78 m²metraż
1. piętropiętro
51 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4000 zł
Czynsz administracyjny669 zł
Razem / miesiąc4669 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4669 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaWannaMonitoringBlisko parku

Opis

PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO.

DOSTĘPNE OD ZARAZ.

Mamy przyjemnośćzaprezentowaćofertęklimatycznego przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 1. piętrze budynku z windą. Jego metrażto 78 m2 na co składająsię:

Nieruchomośćwykończona przy użyciu wysokiej jakości materiałów takich jak gres czy naturalne drewno (jodełka francuska na podłogach), białe meble lakierowane na wymiar. Na wyposażenie kuchni składająsię: płyta, piekarnik, mikrofala, lodówko-zamrażarka, zmywarka, kawiarka. Funkcjonalna łazienka z wannąi pralką. Oddzielna toaleta. Możliwe zaaranżowanie dwóch miejsc do pracy w domu. Sporo miejsca na przechowywanie dzięki licznym szafom w zabudowie. Dodatkowym atutem jest duża piwnica o powierzchni 8m2.