Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Nowoczesne biuro 120 m2 z balkonem i parkingiem w centrum: Kraków Stare Miasto: Teofila Lenartowicza

8900 zł / mies.+ Czynsz adm. 1300 zł

Stare Miasto, Zyblikiewicza 5

2pokoje
120 m²metraż
Parterpiętro
74 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu8900 zł
Czynsz administracyjny1300 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc10 200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~10 200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Tak, ogłoszenie oznacza dostępność faktury.
Dostępna
BalkonParking prywatnyParking w cenieKlimatyzacjaTelewizorCicha okolica

Opis

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May ma przyjemnośćprzedstawić Państwu piękny, odrestautowany lokal biurowy z balkonem i dwoma miejscami postojowymi na Starym Mieście w Krakowie. Lokal świetnie nadaje się na działalnośćbiurową, informatyczną, projektową.

Lokal jest po generalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia.

Układ pomieszczeń:

* sześć niezależnych pokoi

* dwie łazienki

* kuchnia w aneksie

* dodatkowa oddzielna kuchnia

* przestronny korytarz

Atuty nieruchomości to reprezentacyjne wnętrza, duże przeszklenia i nowoczesne wykończenie, wysoki parter kamienicy – łatwy dostęp dla klientów, dwa miejsca postojowe w oficynie, funkcjonalny układ – idealny pod kancelarię, biuro, pracownięarchitektoniczną, showroom. Atrakcyjna lokalizacja – spokojna ulica w centrum Krakowa, w sąsiedztwie Dworca Głównego i Ronda Mogilskiego.