Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
Mieszkanie na wynajem, 74 m² Zwierzyniec, Kasztelańska - 1/891 / 89
Zobacz na gratkastrona zewnętrzna

Mieszkanie na wynajem, 74 m² Zwierzyniec, Kasztelańska

5000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1369 zł

Zwierzyniec, Kasztelańskiej

3pokoje
74,3 m²metraż
Parter/3 piętropiętro
67 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5000 zł
Czynsz administracyjny1369 zł
Parking250 zł / mies.
Razem / miesiąc6619 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6619 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 23 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
23 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPiekarnikMikrofalówkaZmywarkaOgródMonitoringOsiedle zamknięteBlisko parku

Opis

Opis nieruchomości]

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 02:29

Lokalizacja

Otwórz mapę
Zwierzyniec, Kasztelańskiej