Wynajmę Mieszkanie Kraków - 47 m²
Grzegórzki, Masarska
Koszty
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~4695 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 3800 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 17 kwietnia 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Dostępne od
- 17 kwietnia 2026
- Umeblowanie
- W pełni
Opis
Biuro nieruchomoś ci WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować Pań stwu mieszkanie na wynajem o łą cznej powierzchni 47m2 przy ul. Masarskiej zaraz przy Galerii Kazimierz.
Budynek:
Nieruchomość usytuowana jest w apartamentowcu z 2013 roku, obję tego monitoringiem oraz cał odobową ochroną. Projekt Apartamentó w stworzony został przez jedną z najsł ynniejszych polskich pracowni architektonicznych Ingarden & Ewa. Nowoczesne budynki tworzą pięć wewnę trznych, zielonych dziedziń có w, a wzdł uż nich, biegnie szeroka aleja spacerowa, łą czą ca ulice Rzeź niczą i Kotlarską.
Mieszkanie:
Prezentowane przez nas mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane jest na parterze. W skł ad mieszkania wchodzi: salon z kuchnia otwartą, sypialnia, ł azienka, hol oraz klimatyczny ogró d. Mieszkanie został o wykoń czone przy uż yciu wysokiej klasy materiałó w z dbał oś cią o najmniejsze szczegół y. Kuchnia wyposaż ona we wszelkiego rodzaju niezbę dne sprzę ty AGD w tym zmywarkę i piekarnik. W salonie znajduje się wygodna, rozkł adana sofa oraz szafka RTV wraz z TV. W sypialni znajduje się podwó jne łóż ko wraz z komodą i lampą nocną. Ł azienka: wanna z funkcją prysznica, umywalka z lustrem, WC. Do mieszkania przynależ y ró wnież ogró d o powierzchni 27m2. Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej.
Cena
- 3900 PLN + 795 PLN +prą d wg zuż ycia
- Gorą co zachę cam do kontaktu i obejrzenia tej nieruchomoś ci.
- Agent prowadzą cy:
- Wojciech Zię ba
- Numer licencji: 29162
- T:
- E:
- Oferta wysł ana z programu dla biur nieruchomoś ci ASARI CRM ( )
Źródło i świeżość
Lokalizacja
Otwórz mapęOpłaty
~4695 zł / mies.
Koszty wejścia
3800 zł