Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 71,46 m²

4000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Bronowice, Rydla

4pokoje
71,5 m²metraż
2/5 piętropiętro
56 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4000 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Parking300 zł / mies.
Razem / miesiąc5300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 17 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
17 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPralkaWannaMonitoringDomofonAlarmBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Do wynaję cia wyją tkowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożą danych częś ci Krakowa przy ul. Lucjana Rydla. To idealna propozycja dla osó b cenią cych przestrzeń, nowoczesny design oraz spokó j w sercu miasta.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice, przy ul. Rydla. To lokalizacja, któ ra łą czy w sobie doskonałą infrastrukturę z bliskoś cią terenó w zielonych.

Budynek

Inwestycja z 2019 roku, charakteryzują ca się nowoczesną architekturą i wysoką jakoś cią wykoń czenia częś ci wspó lnych, w tym ochroną osiedla. Pię tro: 2 z 5. Winda zjeż dż ają ca bezpoś rednio do poziomu garaż u podziemnego zaraz obok znajduje się miejsce parkingowe przynależ ne do mieszkania. Teren monitorowany, zadbany, z dużą iloś cią zieleni wokół budynku.