Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

2 pokoje z ogrodem | Władysława Łokietka 213

3000 zł / mies.+ Czynsz adm. 450 zł

Podgórze, Władysława Łokietka

2pokoje
45,1 m²metraż
Parter/7 piętropiętro
67 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3000 zł
Czynsz administracyjny450 zł
Media~130 zł
Razem / miesiąc3580 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3580 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3690 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~130 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Inne
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
14 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPralkaZmywarkaWannaPrysznicTarasOgródMonitoringBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem w doskonałej lokalizacji przy ul. Władysława Łokietka 213.

Budynek

Inwestycja oddana do użytkowania w 2021 r. przy ul. Łokietka 213. Budynek wyposażony jest w kontrolę dostępu, cichobieżne windy i garaż podziemny.

Lokalizacja

Inwestycja Łokietka 213 jest zlokalizowana w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja gwarantuje dobry dojazd zarówno do centrum jak i do lotniska oraz obwodnicy A4. W najbliższej okolicy sklepy Lewiatan, żłobek, szkoła podstawowa, restauracje oraz liczne lokale handlowo usługowe. Przystanki linii autobusowej 120, 220, 240.