Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKatowice / Mieszkania
OtodomWłaściciel

DUŻY PRZESTRONNY POKÓJ Z BALKONEM / BARDZO DOBRA LOKALIZACJA

800 zł / mies.+ Czynsz adm. 400 zł

Śródmieście, Powstańców

4pokoje
22 m²metraż
1/4 piętropiętro
36 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu800 zł
Czynsz administracyjny400 zł
Razem / miesiąc1200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1200 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 23 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
23 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

<p>DO WYNAJĘCIA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA (BEZ DODATKOWYCH OPŁAT ZA POŚREDNICTWO) PRZESTRONNY (22m2) I WYSOKI (3m) POKÓJ <b>Z DUŻYM BALKONEM (!!!) </b><u>W SAMODZIELNYM</u> MIESZKANIU (100 m2) ZLOKALIZOWANYM NA PIERWSZYM PIĘTRZE W KAMIENICY 4 PIĘTROWEJ W BARDZO DOBREJ, SPOKOJNEJ I BEZPIECZNEJ DZIELNICY KATOWIC (ŚRÓDMIEŚCIE - UL. POWSTAŃCÓW). KAMIENICA ZADBANA, KLATKA SCHODOWA BARDZO ŁADNA, PO GENERALNYM REMONCIE. BARDZO SPOKOJNE SĄSIEDZTWO.</p><p>MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z HOLU, KUCHNI, ŁAZIENKI ORAZ CZTERECH POKOI. MIESZKANIE JEST BARDZO DUŻE, JASNE I PRZESTRONNE.</p><p>W MIESZKANIU JEST CENTRALNE OGRZEWANIE. Do dyspozycji łazienka i wyposażona kuchnia.</p><p><b><u>Oferta szczególnie atrakcyjna z uwagi na wielkość (przestronność) pokoju i bardzo dobrą lokalizację - Śródmieście.</u></b></p><p><u>CENA ZA WYNAJĘCIE POKOJU: 800 ZŁ / MIESIĘCZNIE. + 400ZŁ / MIESIĘCZNIE RYCZAŁT ZA MEDIA .</u></p><p><u>WOLNY OD ZARAZ.</u></p><p>W POBLIŻU:</p><p- przystanki komunikacji miejskiej, postoje taxi, dworzec kolejowy,</p><p- szkoły, uczelnie wyższe, biblioteki,</p><p- sklepy,</p><p- super i hipermarkety,</p><p- puby, kluby i restauracje,</p><p- kina,</p><p- tereny zielone i rekreacyjne</p><p- banki,</p><p- liczne urzędy</p><p- przychodnie, szpitale, pogotowie,</p><p- urzędy pocztowe.</p>