Powrót do ofertGdańsk / Pokoje
1 / 14
Pokój do wynajęcia Gdańsk Śródmieście ul. Żabi Kruk
860 zł / mies.+ Czynsz adm. 370 zł
Śródmieście, Żabi Kruk
3pokoje
10 m²metraż
Parterpiętro
86 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu860 zł
Czynsz administracyjny370 zł
Razem / miesiąc1230 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1230 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 860 zł. Prowizja: 0 zł.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiCicha okolicaBlisko komunikacji
Opis
Do wynajęcia atrakcyjny pokój o pow. 10 m2 w zadbanym 3-pokojowym mieszkaniu na gdańskiej Starówce, ul. Żabi Kruk. Mieszkanie doskonale skomunikowane: 50 m przystanek tramwajowy, 200m SKM i PKP/PKS. Usytuowanie bloku 150m od Długiego Targu na gdańskiej starówce, 200 m przystań tramwaju wodnego, spokojna okolica. W pobliżu wszelkie sklepy i infrastruktura. Sąsiedztwo ciche i bezproblemowe, czysta klatka schodowa. Wynajem pokoju 860 zł/miesiąc (czynsz dla właściciela) plus ok. 330 zł czynsz dla spółdzielni oraz opłaty licznikowe (energia wg zużycia), ok. 40 zł. Kaucja 1200 zł. Wynajem tylko dla osoby pracującej. Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpowiadam na SMS.
Lokalizacja
Otwórz mapęŚródmieście, Żabi Kruk