Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 43,07 m²

2650 zł / mies.+ Czynsz adm. 430 zł

Letnica, Starowiejska

2pokoje
43,1 m²metraż
4/17 piętropiętro
62 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2650 zł
Czynsz administracyjny430 zł
Razem / miesiąc3080 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3080 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 28 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
28 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPralkaZmywarkaWannaPrysznicTarasMonitoringDomofonDrzwi antywłamaniowe

Opis

LOKALIZACJA: Nieruchomośćzlokalizowana jest w Gdańsku, przy ul. Starowiejskiej. Lokal znajduje się w niewielkiej odległości od plaży w Brzeźnie ok. 1,3 km, co oznacza około 15 minut spacerem lub kilka minut jazdy samochodem. W bezpośrednim otoczeniu dominuje zabudowa mieszkaniowa oraz punkty usługowe. W pobliżu dostępne sąprzystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniające szybki dojazd do centrum Gdańska, Wrzeszcza oraz Brzeźna. Okolica jest dobrze skomunikowana równieżdrogowo, z wygodnym wyjazdem w kierunku tunelu pod Martwą Wisłąoraz Obwodnicy Trójmiasta.

BUDYNEK: 18-piętrowy wieżowiec oddany do użytkowania w 2024 r. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Na dachu budynku znajduje siętaras widokowo-wypoczynkowy, z którego rozpościera sięwidok na Zatokę Gdańską. Wokółbudynku dużo różnorodnej roślinności.