Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Pokoje
Dla studenta | Świetnie skomunikowane | Od zaraz - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Dla studenta | Świetnie skomunikowane | Od zaraz

390 zł / mies.+ Czynsz adm. 300 zł

Wzgórze Mickiewicza, Cebertowicza

6pokoje
Parterpiętro

Koszty

Czynsz najmu390 zł
Czynsz administracyjny300 zł
Razem / miesiąc690 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~690 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 31 sierpnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
31 sierpnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneLodówkaPiekarnikInternet w cenieBlisko komunikacjiBlisko uczelni

Opis

Mamy do wynaję cia pokó j w mieszkaniu przy ul. Cebertowicza na Cheł mie.
Jakich najemcó w szukamy?
Mł odych, spokojnych osó b, któ re dbają o porzą dek w wynajmowanym mieszkaniu i szanują spokó j innych lokatoró w.
Jak wyglą da okolica?
Gdań sk Cheł m zlokalizowany jest kilka minut od centrum Gdań ska Głó wnego. W okolicy peł na infrastruktura pasaż handlowy, sklepy nocne, cukiernia/piekarnia, sił ownia, jadł odajnie etc.
Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w odległ oś ci kilku minut spacerkiem. Bardzo dobry dojazd do obwodnicy. Lokalizacja zapewnia ró wnież bezpoś rednie połą czenie z uczelniami – Politechniką Gdań ską, GUMed i ASP.
Jak wyglą da mieszkanie i pokoje?
Mieszkanie jest w peł ni wyposaż one w niezbę dne akcesoria deskę do prasowania, ż elazko, odkurzacz etc. Każ dy najemca ma swoją suszarkę na ubrania. W kuchni do dyspozycji są 2 duż e lodó wki, piekarnik, garnki, patelnie i inne niezbę dne przybory. Do dyspozycji ł azienka z wc i oddzielne wc. W mieszkaniu znajduje się 6 pokoi. Każ dy kompletnie wyposaż ony i zamykany na klucz.
Jak wyglą dają opł aty?
Ceny za pokó j wynosi 1060 zł + 300 zł (stał a opł ata za media) = 1360 zł.
Szybki Internet w cenie.
Pokó j jest wolny od zaraz a umowa podpisywana jest do 31.08.2026 z moż liwoś cią przedł uż enia na kolejne 12 miesię cy.
Wymagana kaucja, pobierana jest w dniu podpisania umowy.

Nie moż esz obejrzeć mieszkania osobiś cie? Ż aden problem! Istnieje moż liwość wynajmu zdalnego
Masz jakieś pytania?

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 09:03

Lokalizacja

Otwórz mapę
Wzgórze Mickiewicza, Cebertowicza