Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie ul. Bema w Białymstoku - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie ul. Bema w Białymstoku

1600 zł / mies.

Bema

2pokoje
34 m²metraż
Parterpiętro
47 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1600 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc1600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 17 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
17 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieInternet w cenieZwierzęta akceptowaneOsiedle zamknięte

Opis

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie – ul. Bema w Białymstoku

Do wynajęcia zadbane i świeżo odmalowane mieszkanie, idealne dla singla, pary lub osób ceniących wygodęi dobrąlokalizację.

Lokalizacja: Białystok, ul. Bema Świetne miejsce z wygodnym dostępem do sklepów, komunikacji miejskiej, uczelni oraz innych punktów usługowych.

Co oferuje mieszkanie? Funkcjonalny układ: oddzielna sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym Świeżo odmalowane i zadbane wnętrze – gotowe do zamieszkania Jasne i przytulne pomieszczenia zapewniające komfort codziennego życia Miejsce parkingowe w cenie – na osiedlu zamkniętym ze szlabanem, bez problemów z parkowaniem Internet w cenie

Koszty: Czynsz najmu: 1600 zł Opłaty: 700 zł Łącznie: 2300 zł

Mieszkanie dostępne od zaraz.

66*****09

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie17 maj 2026, 18:25

Lokalizacja

Otwórz mapę
Bema