Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
OtodomGratkaBiuro nieruchomości

Mieszkanie na wynajem, 2 pokoje, Centrum

1650 zł / mies.+ Czynsz adm. 725 zł

Kard

2pokoje
32,3 m²metraż
6/11 piętropiętro
51 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1650 zł
Czynsz administracyjny725 zł
Razem / miesiąc2375 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2375 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
15 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaDomofonBlisko komunikacji

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 32,30 m2. Lokal położony jest na 6 piętrze budynku przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 19 w Białymstoku. Składa się z oddzielnej sypialni, salonu z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego oraz łazienki. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Dużo miejsca do przechowywania-w salonie i sypialni szafy w zabudowie. Na wyposażeniu lodówka z zamrażalką, kuchenka gazowo-elektryczna, mikrofalówka, pralka, żelazko, suszarka do ubrań, podstawowe akcesoria kuchenne. Przed blokiem parking za szlabanem dostępny mieszkańcom. Nieruchomość cechuje się bardzo dobrą lokalizacją, tuż obok duży sklep spożywczy, blisko dworca autobusowego i kolejowego oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Bardzo dobra komunikacja autobusowa z pozostałymi osiedlami. Cena najmu 1650 zł + czynsz administracyjny 725 zł + prąd (według zużycia) Kaucja 2000 zł Łukasz Dąbrowski Awangarda Nieruchomości