Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
Do wynajęcia mieszkanie – Białystok, os. Wygoda, ul. Trawiasta - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Do wynajęcia mieszkanie – Białystok, os. Wygoda, ul. Trawiasta

2100 zł / mies.+ Czynsz adm. 572 zł

Trawiasta Wygoda

2pokoje
41,6 m²metraż
Parterpiętro
50 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2100 zł
Czynsz administracyjny572 zł
Razem / miesiąc2672 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2672 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking publicznyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaZwierzęta akceptowaneCicha okolicaBlisko parku

Opis

Oferujęna wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,6 m², położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białegostoku – na osiedlu Wygoda, przy ul. Trawiastej.
Mieszkanie znajduje się w budynku z 2005 roku i posiada balkon, oraz przynależnąpiwnicęo powierzchni 7 m², zapewniającądodatkowe miejsce do przechowywania.
Najważniejsze informacje:
powierzchnia mieszkania: 41,6 m²
piwnica: 7 m²
parter
balkon
budynek z 2005 roku
możliwośćzamieszkania z kotem
duży parking dostępny na osiedlu
spokojna okolica z dobrąinfrastrukturą

Koszty

  • odstępne: 2100 zł
  • czynsz: 572 zł