Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
1 / 8
2pokoje
39,5 m²metraż
10. piętropiętro
53 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2100 zł
Czynsz administracyjny530 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc2630 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2630 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 2000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- W pełni
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarka
Opis
Wynajmęnowe mieszkanie o powierzchni 39,5m.
Lokal znajduje się na 10 piętrze z pięknym widokiem na praktycznie cały Białystok. Doskonała lokalizacja na osiedlu Nowe Bojary przy ul. Kraszewskiego.
Na klatce znajdująsiędwie windy cichobieżne.
Wyposażone jest w sprzęt AGD:
W cenie najmu miejsce postojowe w podziemnym garażu + schowek na rowery.
Cena wynajmu 2100 zł, czynsz około 530 złdo tego media według zużycia. Kaucja 2000 zł.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie08 maj 2026, 14:14
Lokalizacja
Otwórz mapęKraszewskiego
Opłaty
~2630 zł / mies.
CzynszAdministracyjny
Czynsz najmu2100 zł
Czynsz administracyjny530 zł
ParkingW cenie
Koszty wejścia
2000 zł
Kaucja2000 zł