Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
1 / 8
2pokoje
44,7 m²metraż
1. piętropiętro
58 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2600 zł
Razem / miesiąc2600 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
Witam
Wynajmęmieszkanie na 1 piętrze położone przy ulicy Jurowieckiej (apartamenty Jagiellońskie).
Mieszkanie o powierzchni 44,66m składa się z korytarza, salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki i tarasu 51,74m.
Dostępne miejsce postojowe w parkingu podziemnym.
Mieszkanie w pełni wyposażone.
Łączny koszt to 2600 złza wynajem razem z miejscem parkingowym + 800 złopłaty. Możliwośćrezygnacji z parkingu.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 05:30
Lokalizacja
Otwórz mapęJurowieckiej TARAS
Opłaty
~2600 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji