Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
Fajne Gotowe do Zamieszakania M2 na Wynajem z Balkonem os. Białostoczek wolne od 30 kwietnia - 1/161 / 16
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Fajne Gotowe do Zamieszakania M2 na Wynajem z Balkonem os. Białostoczek wolne od 30 kwietnia

1595 zł / mies.+ Czynsz adm. 325 zł

Białostoczek

2pokoje
30 m²metraż
4. piętropiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1595 zł
Czynsz administracyjny325 zł
Razem / miesiąc1920 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1920 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 kwietnia 2027.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
30 kwietnia 2027
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonMikrofalówkaPralkaZmywarkaPrysznicMonitoring

Opis

Witam Serdecznie

Z przyjemnościąprezentujębardzo Przytulne M2 na wynajem. Mieszkanie w Fajnym Standardzie , Świetne dla Pary lub Singla/Singielki rzut beretem od Centrum.

Wyremontowane w Pełni Wyposażone Mieszkanko mieści się w kameralnym bloku na czwartym piętrze przy ulicy Zagumiennej 11 w Białystoku.

Na powierzchni ok 28m2 znajdziemy łazienkęw pełni wyposażonąz kabinąprysznicowąi WC oraz Pralką. Aneks Kuchenny wyposażony w małąlodówko zamrażarkę , płytę , okap , mikrofalówkęoraz zmywarkę. Salon z Meblami , rozkładana sofa z funkcjąspania. Do dyspozycji również Szafy , stół , krzesła . W sypialni rozkładana dwuosobowa wersalka z pojemnikiem na pościel, oraz małe biurko. Mieszkanie wyposażone jest w sprzęty małego AGD oraz w niezbędne przybory kuchenne tj.: kubki , szklanki , sztućce , patelnie , garnki itp. Wchodzisz z ciuchami i mieszkasz. Mieszkanie posiada balkon.