Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Wrocław

315 ofert w Stare Miasto · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

315

Średnia cena (filtr)

2811zł/mies.

Zakres cen

100 – 43 000

Średnia za m² (filtr)

66zł/m²

Średni metraż (filtr)

47 m²

Mieszkanie na wynajem, 50 m² Szczepin, Dobra
Gratka
2900 zł / mies.58 zł/m²

Mieszkanie na wynajem, 50 m² Szczepin, Dobra

Stare Miasto · Dobrej 6

503 pokoje4. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 58 m² Szczepin, Litomska
Morizon
3700 zł / mies.Łącznie ~4500 zł / mies.

Mieszkanie do wynajęcia, 58 m² Szczepin, Litomska

Stare Miasto · Litomskiej

583 pokoje5. piętro
Luksusowy 3-pokojowy apartament 80 m2 w centrum Wrocławia: Wrocław Stare Miasto Stare Miasto: Mieszczańska
Domiporta
4900 zł / mies.Łącznie ~6000 zł / mies.
Bez kaucji

Stare Miasto

803 pokojeParter
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy: Wrocław Huby: Łódzka
Domiporta
4000 zł / mies.Łącznie ~4800 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Stare Miasto · Kromera

62.113 pokojeParter
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z nowymi meblami w centrum: Wrocław Krzyki: Gajowa
Domiporta
2700 zł / mies.34 zł/m²
Niska kaucja

Stare Miasto · Gwiaździstej

803 pokoje5. piętro
Luksusowe 74 m² z widokiem na Fosę i klimatyzacją: Wrocław Stare Miasto: Podwale
Domiporta
5000 zł / mies.68 zł/m²
Niska kaucja

Stare Miasto · Podwale 19

743 pokojeParter
Mieszkanie dla pracowników, 3 pokoje, parking, blisko Wrocławia: Wrocław: Opolska
Domiporta
4500 zł / mies.71 zł/m²
Bez kaucji

Stare Miasto · zmianie

63.53 pokojeParter
Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 55 m²
Nieruchomości-Online
3600 zł / mies.Łącznie ~4400 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 55 m²

Stare Miasto · Dmowskiego

53.653 pokoje5. piętro
Braniborska | 56m2 | Balkon | Garaż | Centrum
Otodom
3500 zł / mies.Łącznie ~4600 zł / mies.

Braniborska | 56m2 | Balkon | Garaż | Centrum

Stare Miasto · Braniborska

563 pokoje5. piętro
Nowoczesne mieszkanie z balkonem w centralnej lokalizacji – wysoki sta
Otodom
4500 zł / mies.82 zł/m²

Stare Miasto · ul. Trzemeska

553 pokoje1. piętro
Klimatyczny apartament w samym centrum + garaż! STAWOWA 6
Otodom
3900 zł / mies.Łącznie ~5020 zł / mies.
Niska kaucja

Klimatyczny apartament w samym centrum + garaż! STAWOWA 6

Stare Miasto · ul. Stawowa

633 pokoje5. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 50 m² Stare Miasto, Braniborska
Morizon
3400 zł / mies.Łącznie ~4400 zł / mies.

Mieszkanie do wynajęcia, 50 m² Stare Miasto, Braniborska

Stare Miasto · Braniborskiej 52

503 pokoje5. piętro
Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 106 m²
Nieruchomości-Online
1200 zł / mies.11 zł/m²
Bez kaucji

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 106 m²

Stare Miasto · Podwale 19

1083 pokoje1. piętro
ul. Jęczmienna 6 - ogłoszenie prywatne, BEZ PROWIZJI.
Otodom
1500 zł / mies.Łącznie ~1850 zł / mies.
Bez prowizji

ul. Jęczmienna 6 - ogłoszenie prywatne, BEZ PROWIZJI.

Stare Miasto · ul. Jęczmienna

3 pokojeParter
pl. Nowy Targ| Rynek | 3 pokoje
Otodom
3600 zł / mies.Łącznie ~4600 zł / mies.

pl. Nowy Targ| Rynek | 3 pokoje

Stare Miasto · pl. Nowy Targ

453 pokoje4. piętro
Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem we Wrocławiu ul. Braniborska
Otodom
2900 zł / mies.Łącznie ~3650 zł / mies.

Stare Miasto · ul. Braniborska

503 pokoje3. piętro
Wrocław Stare MiastoKściuszki Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Adresowo
2800 zł / mies.40 zł/m²
Niska kaucja

Stare Miasto

703 pokoje1. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 64 m² Stare Miasto, Legnicka
Morizon
3700 zł / mies.Łącznie ~4700 zł / mies.

Mieszkanie do wynajęcia, 64 m² Stare Miasto, Legnicka

Stare Miasto · Legnicka

643 pokoje4. piętro
Mieszkanie 3 pok., ładne, Krzyki, 1450 zł/os
Otodom
3450 zł / mies.Łącznie ~4350 zł / mies.
Bez prowizji

Mieszkanie 3 pok., ładne, Krzyki, 1450 zł/os

Stare Miasto · Wieczysta

503 pokoje2. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 63 m² Stare Miasto, gen. Władysława Sikorskiego
Morizon
4500 zł / mies.Łącznie ~5700 zł / mies.

Stare Miasto · Sikorskiego

63.53 pokoje2. piętro
Mieszkanie 3-pok | Centrum | Rozkład | Widok
Otodom
3500 zł / mies.Łącznie ~4850 zł / mies.

Mieszkanie 3-pok | Centrum | Rozkład | Widok

Stare Miasto · ul. Widok

64.53 pokojeParter
Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 63 m²
Nieruchomości-Online
3400 zł / mies.54 zł/m²
Bez kaucji

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 63 m²

Stare Miasto · Hercena

633 pokoje3. piętro
Top Apartament 3 pok 10 min do Rynku Parking
Otodom
5000 zł / mies.Łącznie ~6000 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Top Apartament 3 pok 10 min do Rynku Parking

Stare Miasto · Kazimierza Michalczyka

753 pokoje4. piętro
Przytulne mieszkanie w centrum Wrocławia
Otodom
2650 zł / mies.Łącznie ~3650 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Przytulne mieszkanie w centrum Wrocławia

Stare Miasto · Środkowa

603 pokoje3. piętro
Pokój b.blisko centrum,w mieszkaniu 3-pokojowym z 1 najemcą.
Otodom
1250 zł / mies.Łącznie ~1740 zł / mies.
Bez kaucji

Stare Miasto · pl.Strzegomski

123 pokojeParter
3-pokojowe mieszkanie na kępie mieszczańskiej
OLX
3600 zł / mies.63 zł/m²
Bez kaucji

3-pokojowe mieszkanie na kępie mieszczańskiej

Stare Miasto

573 pokojeParter
Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 56,50 m²
Nieruchomości-Online
2800 zł / mies.Łącznie ~3600 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 56,50 m²

Stare Miasto · Kleczkowska 47

56.53 pokojeParter
3 pokoje z aneksem/75m2/2 balkony/MP/komórka lokatorska/ul. Tęczowa
Otodom
3900 zł / mies.Łącznie ~4800 zł / mies.

Stare Miasto · ul. Tęczowa

683 pokoje6. piętro
3-pokojowe mieszkanie przy ul. Szewskiej / English
Otodom
3000 zł / mies.Łącznie ~4200 zł / mies.

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Szewskiej / English