Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OLXWłaściciel

3 min. od Sky Tower i 10 min od RYNKU

800 zł / mies.+ Czynsz adm. 250 zł

Stare Miasto, Skwierzyńskiej

6pokoje
Parterpiętro

Koszty

Czynsz najmu800 zł
Czynsz administracyjny250 zł
Razem / miesiąc1050 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1050 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1050 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.

Opis

Pokó j w ś cisł ym centrum Wrocł awia, przy ulicy Skwierzyń skiej 22, Czynsz 800 zł+ 250 zł za media.
W peł ni wyposaż one 6 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, wyposaż one w 2 sanitariaty i kuchnię, przygotowane specjalnie pod wynajem. Wymagana kaucja 1050 zł

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie14 maj 2026, 17:30

Lokalizacja

Otwórz mapę
Stare Miasto, Skwierzyńskiej