Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Krzykach: Wrocław Krzyki: Krzycka

2700 zł / mies.+ Czynsz adm. 650 zł

Krzyki, Krzyckiej

2pokoje
48,9 m²metraż
1/4 piętropiętro
55 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2700 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Parking (opcjonalnie)+ 350 zł / mies.
Razem / miesiąc3350 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3350 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 lipca 2026
Umeblowanie
W pełni
Maks. lokatorów
3
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikZmywarkaPrysznicCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyckiej, w zielonej i spokojnej okolicy od 1.07.2026

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyckiej, w spokojnej i prestiżowej dzielnicy, w otoczeniu niskich bloków osiedlowych i Parku Klecińskiego.
Lokalizacja gwarantuje ciszę, spokój i bliskośćnatury, a także sprzyja spacerom i uprawianiu sportu na świeżym powietrzu.
W pobliżu pełna infrastruktura (sklepy, punkty usługowe, linie autobusowe i tramwajowe, piekarnia i restauracje).

Nieruchomość

  • Mieszkanie o powierzchni 48,85 m2 znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku, wyposażonego w windęi garażpodziemny.