Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wynajęcia: Wrocław Śródmieście, Nadodrze: Jedności Narodowej

2400 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Śródmieście, Powstańców Śląskich

2pokoje
39,1 m²metraż
1. piętropiętro
61 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2400 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc3000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 czerwca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicBlisko sklepów

Opis

MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06

Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu.
Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego

Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania

Pokój dzienny o pow ok 18 m2, z balkonem , umeblowanie : sofa wypoczynkowa, stolik kawowy, telewizor, szafka pod rtv, szafa narożna , stolik jadalniany.
Aneks kuchenny zabudowa kuchenna na wymiar, zabudowany sprzęt agd- piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka, okap.
Oddzielna sypialnia łóżko 2-ososbowe z materacem.
Łazianka o pow ok 3 m2, na podłodze i ścianach nowa glazura, wanna z funkcjąprysznica, toaleta, pralka na wyposażeniu