Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i panoramicznym widokiem: Wrocław Fabryczna Gądów: Legnicka

2990 zł / mies.

Fabryczna, Kwiskiej

2pokoje
43 m²metraż
Parterpiętro
70 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2990 zł
Razem / miesiąc2990 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2990 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 21 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
21 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaWannaTarasBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Opiekun oferty

Daniel Gutowski

licencja PFRN nr 31347

+48 6

Otoczenie nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się przy ul. Kwiskiej na zielonym osiedlu, w dobrze rozwiniętej części zachodniego Wrocławia. W najbliższym otoczeniu dostępne sąsklepy spożywcze, punkty usługowe, restauracje oraz tereny spacerowe. W pobliżu znajdująsięrównież Park Zachodni, Hala Targowa Tęcza, Centrum Handlowe Magnolia Park i Astra.

Układ pomieszczeń:

Do dyspozycji najemców pozostaje również:

Najważniejsze informacje:

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:

Propozycja dla osób, które szukajązadbanego, gotowego do zamieszkania mieszkania z dobrąkomunikacjąi wygodnym układem. Ostatnie piętro, panoramiczny widok oraz duża loggia sprawiają, że mieszkanie daje poczucie przestrzeni i prywatności mimo miejskiej lokalizacji.